День Народження і втрачений РОЯЛ ФЛЕШ...
Всім добра!😎✌️
Ось і став я на рік мудріше)) Чим старше стаєш, тим якось менш значні дні народження, може це у мене так, але як є. Цього року співпало, що велику частину цього дня я провів на роботі, що особливо мене не розладнало, увечері в тісному крузі відмітили.
Кращий подарунок до цієї події вийшов сам собі. У суботньому фрироле на 888 вдалося увірвати квиток на мейн, на тоненького
Наступного дня карти склалися і зірки так, що на тих же 888 вдалося в турнірі на 1000 челов з одним призовим місцем зайняти те саме єдине місце.
320$ квиток, цього року ще так дорого грати не доводилося, за свої гроші аж надто дорого))
Прийшов вечір мейна на 100к призових. Стратегією цього разу було--- як можна довше просидіти в турнірі і дожити до фази містерії. План реалізовувався потихеньку, стримував емоції.
Але у кожного плану є вада, в потрібний момент, як виявилося, треба було ризикнути, але на прямому баблі перед самою стадією містери скинув ТЕ, ЩО УСІ МРІЮТЬ БАЧИТИ в покері!!
Як же мені було образливо скинути на префлопе свої дві карти у відповідь на олин, який був на увесь мій стек, натиснувши на зайців побачити на флопі ще 3 карти---вам не передати. А ці фішки ой як мені згодилися в наступній стадії. Але історія не має умовного напрямку, маємо те що маємо...
Увійшов до призів, але не зробивши жодного нока був повержений. Боги покеру мене покарали за те, що скинув ті дві ключові карти. Ось таке ля кіно.
За 320$ нормального турніру у них в сітці немає, та і проходять не щодня вони, на 10к. Пройшов дуже швидко і боляче АК в QQ ну і звичайно ж, то чого мені було необхідно цього разу на стіл не поклали...
Всім дякую! Бажаю не пропускати ключові роздачі!








Знати б прикуп ... 🫣
Та не кажи...😎✌️
Сумно, але нічого, все ще попереду!
Ой як же вже той поперед хочеться)) дякую😎✌️
Буде друже, обов'язково буде💪
Забув, з Днем народження друже, здоров'я тобі міцного!
Дякую, друже!😎✌️
Зі святом тебе ) на рік старше і мудріше став,а флеш рояль ,ще буде і не один,Атвєчаю😉
Так!:) дякую😎✌️
О крутяк)
шкода фрірол, але 40дол за перше, теж непогано😎✌️
Такий він покер 😐
Так! Я розумiю😎✌️
З'їм шматок 🍰 за твоє здоров'я 🤝🥳
Даа...з роялем прикро...🥶🫨
Ай дякую! Смачного😎✌️
вітання з дн!
будуть ще турніри і перемоги ;)
ребітхенд паршива функція в т.ч. через те, шо бачиш подібні докрути. і у 888 здається її не можна вирубити =(
значить нас таких мінімум двоє =)
Так! Не бачив би, може все iнакше було б))
Фуххх, я не один такий, дякую!😎✌️
Мої вітання з Днем Народження🥳🍾🎂 Міцного здоров'я 💪
Така сама ситуація в мене була в неділю в GGMasters 150$, не поїхав з ФД за великий банк, яке б доїхало й через пару роздач був за це покараний😏
Але нічого, забуваємо й рухаємось далі🤝
Ай дякую! Походу є якийсь сценарій покеру, один невірний хід і ти поза грою))😎✌️
З днем народження Соколе😉Ще тих білетів тобі бажаю,як сонячних днів.🤝✌️👍
Дякую! Взаємно😎✌️
Гарні квитки отримав, жаль не вдало реалізував.
Та так. Поки що так))😎✌️
Із прошедшим Днем народження!
Ай дякую!😎✌️
З Днем Народження🎉🎉🎉
Як би ж знав, де впадеш🤷
дякую!😎✌️
Надіюсь дистанція все верне
Дякую! Я теж😎✌️
Я колись у запарці готового флеш-рояля скинув в пас, ото було весело!!!
Нічого, як на мене ти прийняв рішення виходячи зі своєї стратегії гри, а це як на мене набагато важливіше!!!!
Будуть перемоги!!!
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.