Держипільський став раннер-апом браслетної події на WSOP Online

Андрій Держипільський зупинився за крок до браслета WSOP на GGPoker

​У вересні ми вже розповідали про те, як Ілля Марченко та «Василь Стус» зупинилися за крок до браслета на серії WSOP Online. Тепер до клубу «почесних раннер-апів» приєднався ще один українець – Андрій Держипільський.

Держипільський посів друге місце у турнірі 6-Handed Bounty NLH з бай-іном 2 100$. До тридцятої браслетної події на GGPoker було зроблено 976 входів, що дозволило зібрати призовий фонд у розмірі 1 952 000$.

Гру за фінальним столом Андрій розпочинав серед лідерів, але у хедз-апі він поступився іспанцю Енріке «DrBeltran» Родрігесу Кабанільясу. Друге місце принесло українцю 77 929$ плюс 49 746$ баунті.

Що стосується чемпіона – окрім браслета Енріке отримав 207 598$ призових (разом із баунті). Це його найбільший занос на GGPoker, до цього в активі іспанця було всього 802$, виграних у покер-румі.

Топ-9 фіналістів турніру 2 100$ 6-Handed Bounty NLH серії WSOP Online

Попереду на серії WSOP Online залишається всього 3 браслетних турніри, включаючи Головну подію з фантастичною гарантією 25 000 000$. Якщо досі не маєте акаунта на GGPoker – зареєструватися у румі можна за цим посиланням.

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.