Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Девід Пітерс - раннер-ап Мейн Івенту WPT WOC

Девід Пітерс 2021

Девід Пітерс вийшов за фінальний стіл МЕ WPT WOC і був найвідомішим гравцем, а також головним претендентом на перемогу. "Котирування букмекерів" виправдалися і Пітерс дійшов до хедз-апу, але про це пізніше.

Першим фіналку покинув член команди PartyPoker Жоао Пауло на дев'ятому місці. Слідом за ним на восьмому місці вилетів ще один бразилець Родріго Сірічек: восьме місце і 98 000$.

Після цього в лідери вийшли Пітерс і Рок Гостіса, які по черзі вибивали з турніру інших гравців. Обидва вони дійшли до хедз-апу і вирішили не ділити призові, а боротися за головний приз.

Читати також: "Hello_totti" зіграв за фінальним столом WPT500 Knockout

На початок хедз-апу у Пітерса в стеці було 60 великих блайндів, а у Рока - 108 ВБ. Через годину по флопу 4-5-6 Пітерс пішов в олл-ін з 6-6, а Гостіса зіграв колом на 10-10. На рівері десятка і саме Рок став переможцем івенту.

Гостіса вже не перший раз виграє великі призові (в цьому турнірі 960 000$). Його ім'я можна часто зустріти в хайролерських івентах на GGпокерок і ПатіПокер.

Результати фінального столу МE WPT WOC

МE WPT WOC

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.