Девід Пітерс став чемпіоном дорогого турніру на US Poker Open


В останні місяці американський покерист Девід Пітерс заробляє значні призові як в онлайні, так і за живими покерними столами.

Кілька днів тому він здобув перемогу в турнірі хайролерів на US Poker Open вартістю в 10 000$.

Даний турнір зібрав найбільшу у своїй історії явку в 99 входів і це допомогло сформувати призовий фонд в розмірі 990 000$.

Читати також: Девід Пітерс – чемпіон Bounty Hunters на GGSF

За перемогу в турнірі Девід Пітерс заробив 217 800$. Ранер-апом турніру також став американець Джаред Джеффі з виплатою 158 400$. Майже всі гравці (за винятком хорвата Івана Зуфіча) за фінальним столом івенту були покеристи з США. До фіналки турніру на п'ятому місці потрапив також Алекс Фоксен, який отримав 79 200$ призових.

Результати фінального столу турніру US Poker Open #7 за 10 000$:​

МестоПокеристВыплата
1Девід Пітерс217 800$
2Джаред Джеффі158 400$
3Ендрю Ліхтенбергер118 800$
4Брок Уілсон89 100$
5Алекс Фоксен79 200$
6Іван Зуфіч59 400$
7Ден Шак49 500$
8Крістіна Холст39 600$

В хедз-апі Пітерс мав суттєву перевагу проти Джеффі. Однак незабаром вони мали майже рівні стеки. У передфінальній роздачі турніру Пітерс залімпив з 4♦-3♥, Джеффі своєю чергою зробив чек з 8♥-4♠. Флоп вийшов J♣-4♣-3♣ і Пітерс отримав дві пари.

Джаред зробив чек-колл, після чого на терні поклали 4♥, поліпшивши Девіда до фул-хаусу, а Джареда до трипса. Джеффі прочекав терен, а Пітерс зробив велику ставку. Джаред вирішив зробив кол овербету Девіда на рівері 9♠ і за підсумками роздачі у нього залишилося 10 ББ.

У наступній (фінальній) роздачі турніру Пітерс пішов в олл-ін з А♥-8♣ і отримав кол від Джеффі з К♠-2♣. Девід зумів встояти, піймавши пару вісімок і став остаточним чемпіоном турніру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.