Доброго вечора! Я з Кюрасао!
Усім привіт! Мене звати Роман. Сьогодні випадково натрапив на ваш форум і одразу вирішив зареєструватися.
З покером знайомий вже близько 20 років, але більшу частину цього часу ніколи не ставився до нього серйозно.
Останні два роки граю регулярно й став регуляром мікролімітів. Спеціалізуюся на МТТ: приблизно 90% завантаження — це кілополя. Моє робоче ABI — близько $5. Граю багато й стабільно — приблизно 400 турнірів на місяць.
Руми — GG Poker та PokerStars.
Буду радий новим знайомствам. Сподіваюся, приймете у свою спільноту й не заскамите. 😄
Усім удачі за столами!
Оцінити блог:
Вітаю Романе, в нашій дружній спільноті, тут буде дуже цікаво:)
Дякую!) Так, справді, вже дуже цікаво. Багато контенту, треба зі всім розібратися)📖
Вітаю! Людина з досвідом - однозначно підписка, чекаємо нових історій..
А поки питання, і як зараз тягнути кілополя?)
З болем і стражданням)) На жаль, вже пройшли ті часи коли було легко)
Останні 80к рук не радують)
Вітаю в родині Cardmates.ua🤗
🍻🍻
вітання з регою на СМ
хороший вибір ;)
🍻🍻Дякую.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.