Дойл Брансон в четвертий раз переміг рак

Дойл Брансон 2020

Дойл Брансон – справжня легенда покеру. Складно назвати менш відому людину в покерній громадськості, ніж Дойла "Техаського Доллі" Брансона.

В арсеналі Дойла безліч престижних титулів і звання найвпливовішої людини в світі покеру за всю його історію. Він виграв 10 браслетів Світової покерной серії і став одним з небагатьох володарів більш однієї перемоги в

Головній Події WSOP (в 1976 і 1977 роках).

Дойл переможець не тільки в покері, а й у житті. Справа в тому, що вже багато років Брансон веде боротьбу з такою страшною хворобою, як рак. 60 років тому Дойл і його дружина Луїза чекали першу дитину, але лікарі затьмарили майбутню радість від народження дитини діагнозом.

Лікарі вирішили прооперувати Брансона, але ніяких гарантій не давали. Після операції Брансон увійшов в повну ремісію і зміг відновити свою покерну кар'єру, і через кілька років він стане одним з найкращих в світі.

Читати також: Дойл Брансон налякав своїх підписників у Твіттері

Брансон повірив, що може перемогти цю хворобу і продовжив свою боротьбу за життя, яка затягнулася на десятки років. З 2016-му році Брансон прооперували в третій раз, а на днях відбулася четверта операція в житті покериста з якої, він вийшов вчетверте переможцем.

Про свою важливу перемогу Дойл написав у Твіттері:

«Дякую всім, хто мене підтримував і молився за моє здоров'я перед операцією з видалення меланоми. Сьогодні лікар повідомив мені, що це моя четверта перемога над раком. Віру і силу на боротьбу черпав з мого улюбленого 91-го псалома»

Відмінні новини від покерної легенди, який продовжує грати навіть в 87 років. Сподіваємося, що найближчим часом Дойл знову з'явиться у всім відомій «Legends Room» в Bellagio і зіграє за покерним столом з іншими легендами покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.