Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дойл Брансон в четвертий раз переміг рак

Дойл Брансон 2020

Дойл Брансон – справжня легенда покеру. Складно назвати менш відому людину в покерній громадськості, ніж Дойла "Техаського Доллі" Брансона.

В арсеналі Дойла безліч престижних титулів і звання найвпливовішої людини в світі покеру за всю його історію. Він виграв 10 браслетів Світової покерной серії і став одним з небагатьох володарів більш однієї перемоги в

Головній Події WSOP (в 1976 і 1977 роках).

Дойл переможець не тільки в покері, а й у житті. Справа в тому, що вже багато років Брансон веде боротьбу з такою страшною хворобою, як рак. 60 років тому Дойл і його дружина Луїза чекали першу дитину, але лікарі затьмарили майбутню радість від народження дитини діагнозом.

Лікарі вирішили прооперувати Брансона, але ніяких гарантій не давали. Після операції Брансон увійшов в повну ремісію і зміг відновити свою покерну кар'єру, і через кілька років він стане одним з найкращих в світі.

Читати також: Дойл Брансон налякав своїх підписників у Твіттері

Брансон повірив, що може перемогти цю хворобу і продовжив свою боротьбу за життя, яка затягнулася на десятки років. З 2016-му році Брансон прооперували в третій раз, а на днях відбулася четверта операція в житті покериста з якої, він вийшов вчетверте переможцем.

Про свою важливу перемогу Дойл написав у Твіттері:

«Дякую всім, хто мене підтримував і молився за моє здоров'я перед операцією з видалення меланоми. Сьогодні лікар повідомив мені, що це моя четверта перемога над раком. Віру і силу на боротьбу черпав з мого улюбленого 91-го псалома»

Відмінні новини від покерної легенди, який продовжує грати навіть в 87 років. Сподіваємося, що найближчим часом Дойл знову з'явиться у всім відомій «Legends Room» в Bellagio і зіграє за покерним столом з іншими легендами покеру.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.