Дуглас Полк створить професійну команду по CS:GO

Дуглас Полк 2021

У лютому Дуглас Полк завершив свою дуель проти Негреану і вийшов з неї переможцем. Наступні півроку покер в житті Полка відійде на другий план, так як покерист вирішив зайнятися іншою справою.

Полк вирішив зібрати професійну команду по CS:GO, а про це можна дізнатися у нього в Твіттері:

«Я виграв достатньо грошей в дуелі проти Негреану і тепер нарешті повернувся. Найближчі півроку я буду створювати конкурентоспроможну команду професіоналів по CS:GO»

Дуглас додав, що шукає дійсно сильних гравців, які зможуть дати бій справжнім профі з цієї гри. У свою команду Дуглас візьме тільки талановитих геймерів і готовий їм платити зарплату в межах від 1 000$ до 2 000$.

Читати також: Полк відмовився від хедз-ап батлу з Перкінсом

Капітаном команди стане, звичайно ж, Дуглас Полк. Покерист планує приділити багато часу вивченню стратегії і тактиці гри для того, щоб показати хороший результат.

Повний склад майбутньої команди поки що невідомий, але Полк вже назвав два імені, які точно будуть брати участь. Цими гравцями стали геймери з нікнеймами "seziwana" і "momo". Буде цікаво, якщо до складу увійде хтось із професійних покеристів, але це буде явно не Негреану.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.