Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Дуглас Полк та Білл Перкінс зіграли хедз-ап на 100 000$

Відомий американський покерист Дуглас Полк любить усіляки змагання та парі, а його колега Білл Перкінс не відстає від нього та часто залюбки приймає виклик. 

Останнім було парі на те, що Полк зможе зменшити свою кількість підшкірного жиру з 27,7% до 13,85% за один рік. Той, хто програє має заплатити переможц. 200 000$. Не пройшло і місяця, як Дуглас визнав свою поразку та заплатив Біллу його гроші

Трохи згодом Полк заявив, що хоче зіграти із кимось хедз-ап із бай-іном 100 000$ та блайндами 200$/400$. При цьому Дуглас сказав, що погодиться на гру будь з ким, хто зможе приїхати до його покерного клубу The Lodge і сісти з ним за один стіл.

Читати також: Кулер для Дугласа Полка на 46 000$ при шансах суперника в 1%

Його підписники почали жартувати в Твітері, що приїдуть на гру, як тільки нзбирають грошей. Сам Дуглас теж трохи висловився на цей рахунок:

«Хочу озирнутися назад і оцінити зараз своє життя. Якби мені ще 23-річному сказали, що одного разу я зможу грати хедз-ап на 100 000$ який, до того ж, транслюватиметься у моєму власному румі онлайн, то я б, ймовірно, розплакався від щастя. Адже я починав на Старзах з 20-ки баксів, лол» – написав Полк.

Спочатку мало хто захотів відгукнутись на пропозицію покериста. Цікавість проявив хіба що Ден Кейтс, проте він не встиг. Скласти компанію у такому дорогому хедз-апі, очікувано, вирішив саме Білл Перкінс. Він прилетів до Техасу, де зіграв на вихідних проти Дугласа Полка. Покеристи грали шість годин і в результаті Перкінс зумів обіграти Полка на 30 000$.

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.