Двометровий гігант із баскетболу став чемпіоном WSOPE Main Event. Руслан Волков фінішував сьомим

Макс Нойгебауер - чемпіон WSOP Europe 2023 Main Event

У Розвадові закінчилась одна з головних подій покерної осені - WSOP Europe 2023 Main Event. Рекордний турнір завершився перемогою гравця, якого було важко не виділяти серед усіх учасників фінального стола. Адже не так вже і часто за покерним столом можна побачити людину зріст якої складає 203 см.

Не дивно, що Макс Нойгебауер, а саме так звати нового чемпіона WSOP Europe, у минулому був професійним баскетболістом. У свій час він грав грав за баскетбольний клуб «Відень», а також виступав за юнацьку збірну Австрії. Але через травму коліна Нойгебауер був змушений завершити баскетбольну кар'єру та переключився на покер.

«Для мене завжди важливо змагатися та працювати над собою. Коли я пішов із баскетболу, то відчув, що в мені утворилася якась порожнеча — покер допоміг заповнити її».

Пройшовши поле з 817 заявок Нойгебауер переграв у хедз-апі тайванця Еріка Цая. У фінальній роздачі (ефективний стек - 40 ВБ) Цай відкрився з J9, Нойгебауер колл з J♠️ 8♣️. На дошці війшли Q♦️8♦️7♥️А♠️4♠️ Цай поставив три барелі з олл-іном, Нойгебауер усе заколював, що принесло йому найбільшу перемогу у кар'єрі, адже до цього у живих турнірах у нього було лише 84 800$ призових.

«Браслет сам по собі багато значить. Та насправді, Головна подія WSOP означає навіть більше», — сказав Нойгебауер, оточений натовпом прихильників, які раділи кожному виграному їм банку та тримали табличку з написом «Макс» протягом усього фінального столу. «Чесно кажучи, найбільше для мене важить те, що мої друзі тут та підтримують мене. Це було дійсно чудово. Я не знаю, що було б, аби не вони».

Українець Руслан Волков посів 7-е місце у WSOP Europe 2023 Main Event:

Шанс на перемогу у турнірі мав і українець Руслан Волков, який зумів вийти на фінальний стіл. Однак короткий стек, не дозволив нашому гравцю пройти далі і у підсумку він посів 7-е місце із призовою виплатою в 193 000€. Щоправда на турнір Волков відібрався через сателіт вартістю всього 500€, тому результат більш ніж задовільний.

Підсумки фінального столу WSOP Europe 2023 Main Event:

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Макс НойгебауерАвстрія1 500 000€
2Ерік Цай Тайвань891 000€
3Мікеле ТоччіІталія639 000€
4Каспарас КлезісЛитва464 000€
5Майкл РоккоСША341 000€
6Нільс ПудельНімеччина255 000€
7Руслан ВолковУкраїна193 000€
8Альф МартінссонШвеція148 000€
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (3)
Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Вчора дивився з великим задоволенням, чесно не міг подумати, що Макс Нойгебауер буде переможцем турніру. Сидів грав тайтово іноді міг блефанути і на початок фінального столу мав не такий великий стек, але результат на обличчя. Відмінна гра, шкода, що нашому Руслану трохи не пощастило, але в цілому 7-е місце теж хороший результат.

Відредаговано
2 відповіді
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор

Ну він зробив кілька важливих хірроу-колів (як приклад таж фінальна роздача). Але загалом рівень фінального столу був таким собі. Мені ще не сподобалась якість самої трансляції, наче повернувся у минуле 

Україна Vadimzp Фанат
Фанат

Спочатку так, потім якість покращилася, а загалом фіналу мені сподобалася.

Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.