Джастін Бономо знову став найприбутковішим турнірним гравцем у світі


Американський покерист Джастін Бономо вважався найприбутковішим турнірним гравцем у 2018-му та 2019-му році (за версією Hendonmob).

Проте його колега зі США Брін Кенні незабаром зумів побити рекорд Джастіна і відібрав цей титул.

Все ж таки, Бономо не марнував часу, а активно працював над своєю грою, що в результаті принесло свої плоди.

Читати також: Джастін Бономо постраждав через баг софту на PartyPoker

Учора Бономо та Кенні зустрілися за у турнірі Five Diamond World Poker Classic з величезним бай-іном у 103 000$ та призовим фондом у 1 900 000$.

Кенні не зумів потрапити в призи, а ось Бономо здобув перемогу і заробив 928 200$. Таким чином, Джастін Бономо обійшов Бріна Кенні за кількістю загальних виграних призових і знову очолив All-Time Money List.

Мало того, в останній роздачі для Кенні в цьому турнірі він якраз програв свій стек саме Бономо. Джастін пішов в олл-ін з A♦-A♣ і Кенні зробив кол з Q♣-Q♠. Флоп Q♦-6♦-2♦ був досить сприятливим для Кенні. Бланковий тьорн з 9♠ не змінив ситуацію, проте на рівері з K♦ Бономо закрився флеш і він забрав собі стек Кенні.

Варто відзначити раннер-апа турніру Джейсона Куна, який отримав за підсумками угоди в хедз-апі 677 800$. У першій трійці призерів виявився також Ден Сміт із призовими 304 000$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.