Джейсон Кун - новий амбасадор GG Poker

Джейсон Кун 2021

Під час WSOP 2021 GG Poker представили нового амбасадора - ним став Джейсон Кун. Досвідчений хайролер приєднався до команди професіоналів, в яку входять Негреану, Хольц, Білзерян і Гроспельє.

Джейсон є одним з кращих гравців в світі і входить в топ-10 найприбутковіших покеристів. За всю кар'єру в живих турнірах Кун виграв понад 32 000 000$. Раніше представляв PartyPoker, але в липні завершив свою співпрацю з цим румом.

Читати також: Нове парі Джейсона Куна: стометровка за 10,9 секунд

Кун бере активну участь у WSOP 2021 Лас-Вегасі. Наприклад, покерист перейшов у другий ігровий день турніру з бай-іном 25 000$. На момент написання новини у Джейсона 7-й стек в чіпкаунті.

На церемонії оголошення нового амбасадора був присутній Даніель Негреану. У розмові з журналістами KidPoker схвально відгукнувся про Джейсона:

«Одна з унікальних особливостей GGPoker полягає в тому, що у нас дійсно сильне співтовариство хайролерів і Джейсон знаходиться в хороших відносинах з цими гравцями. У нього відмінна репутація і Кун виступатиме в якості сполучної ланки для хайролерів. Дійсно здорово, що Джейсон до нас приєднався»

Одним з головних завдань Куна в GG Poker стане пошук ботів, блокування людей з підказувачем і софтом, а також захист чесної гри на всіх лімітах. Таким чином, робота Джейсона в покер-румі багато в чому буде пов'язана з питаннями безпеки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.