Еоган О'Ді виграв золотий браслет через 28 років після тріумфу батька

Эоган О'Ди 2020

Рано вранці Еоган О'Ді грав фінальний хедз-ап браслетного івенту WSOP. Йому було дуже важливо виграти цей турнір і отримати трофей, адже він хотів повторити успіх батька.
Еогану треба було всього 10 хвилин для того, щоб стати переможцем і відправити свого суперника в клуб раннер-апів. Відразу ж після того як турнір закінчився, Еоган відправив смс своєму батькові:

«Ми всі одне ціле»

Династія покеристів

22 роки тому батько О'Ді Доннач обіграв Джонні Чена і здобув золотий браслет WSOP. Це сталося в турнірі по PLO за 1 500$ і син завжди мріяв повторити успіх свого батька.

Еоган просто хотів, щоб його батько знав, що він зрівняв рахунок. У той момент, коли на телефон Донначі прийшло СМС, він спав у лікарні. Він прокинувся, щоб побачити текст від Еогана, і був трішки спантеличений. Він навіть не знав, що його син грав у турнірі.

«Він був досить схвильований. Насправді в той час він лежав у лікарні з інфекцією коліна», – сказав Еоган. «Турнір закінчився о 5:30 ранку або щось в цьому роді. І він встає рано в лікарні, близько шести або близько того, тому я просто відправив йому повідомлення».

Зараз голова сімейства вже виписаний з лікарні і він відчуває себе нормально. Тепер у батька і сина є час для того, щоб порівняти свої досягнення в покері і порадіти один за одного.

Браслети, звичайно, не єдине, що є у О'Ді в їх покерному резюме. Обидва також дійшли до фінального столу Головної події WSOP. Донначі посів шосте місце в Головній події 1983 года, а 28 років по тому Еоган показав ідентичний шостий результат. Для молодого О'Ді досвід, отриманий в результаті перемоги на турнірі WSOP, робить цю недавню перемогу найяскравішою подією в його кар'єрі на сьогоднішній день.

Звичайно ж WSOP 2020 сильно відрізняється від WSOP 1998. Хоча б тим, що в цьому році Світова серія покеру проходить в онлайні. У 1997 році налічувалося вже 19,5 мільйона користувачів мережі Інтернет. але все одно навряд чи хтось міг повірити в 1998 році, що покеристи майбутнього гратимуть WSOP через інтернет.

Незважаючи на такий значний успіх, О'Ді не планує гучного свята з великою кількістю алкоголю. Навіть коли О'Ді пробивався на фінальний стіл, він робив це в тиші свого будинку в Дубліні, так як була глибока ніч і його діти вже спали. Перше, що захотів зробити після виснажливого турніру О'Ді – це відпочити.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.