Facebook розробили нового покерного бота ReBeL

Rebel 2020

Корпорація Фейсбук представила нового покерного бота з назвою Rebel. Основний акцент в цьому боті зроблений на самонавчання і пошук рішень для ігор з неповною інформацією.

Компанія розробник представила звіт, в якому описуються основні принципи роботи бота і порівнюють його з іншими програмами штучного інтелекту.

Головна відмінність нового бота в тому, що він не тільки аналізує інформацію про гру, а й брав до уваги думки опонента в процесі роздачі. Таким чином, Rebel може міркувати над реакцією опонента, як це роблять всі успішні професійні покеристи.

ReBeL враховує не тільки інформацію про стан гри, наприклад, про відомі карти, розмір ставок і навіть діапазон рук, які може мати противник. Крім того, він також враховує думку кожного гравця про стан, в якому він знаходиться, аналогічно тому, як людина може оцінити, чи вважає опонент, що він попереду або позаду в роздачі.

Читати також: Журналіст здобув перемогу в покерному турнірі за допомогою бота

Творці Ребел вважають, що їх бот сильніше, ніж попередник Libratus. Rebel витрачає на розіграш на дві секунди менше і для того, щоб прийняти рішення йому потрібно лише 5 секунд.

З ким грав Rebel?

Поки що у Rebel був лише один реальна людина в суперниках. Ним став Донг Кім, який до цього боровся з Лібратусом. Всього Донг і Rebel відіграли 7 500 роздач, і бот вигравав у Донга 0,165ББ за одну руку.

Звичайно, це досить маленька вибірка для того, щоб оцінити силу нового бота. В майбутньому ми побачимо інші ігри бота проти відомих покеристів.

У будь-якому випадку, творці бота запевняють, що їх бот не вплине негативно на онлайн-покер. Їх метою є зовсім не отримання неправомірного заробітку, а допомога людям в організації роботи складних систем з неповним обсягом інформації.

«Самим безпосереднім ризиком, пов'язаним з цією роботою, є її ймовірність шахрайства в розважальних іграх, таких як покер. Частково з цієї причини ми вирішили не випускати код для покеру», – пише команда в своїй статті.

Проте, вони випустили реалізацію з відкритим вихідним кодом для Liar's Dice, щоб допомогти в майбутніх дослідженнях. Розробники вважають, що ReBeL може допомогти в розробці більш ефективних алгоритмів знаходження загальної рівноваги з додатками на аукціонах, переговорах, кібербезпеки і транспортних засобах для самостійного водіння.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.