Федір Хольц виграв 1 000 000$ і другий золотий браслет WSOP

Федір Хольц 2020

В останню неділю WSOP 2020 на GGпокерок Федір Хольц додав у своє покерне резюме ще одну престижну перемогу. Відбулася вона в хедз-ап чемпіонаті за 25 000$ на Світовій серії покеру в онлайні.

2 вересня учасники турніру WSOP Online Event #79 зіграли перший ігровий день, а фінальний день з двома півфіналами пройшов у неділю. Федір Хольц пройшов в перший півфінал і став головним фаворитом на перемогу в івенті.

Амбасадор GGпокерок відправив Серхіо Рейху за борт івенту, після чого пройшов у фінал. Там на нього чекав Бруно Боттеон, який з усіх сил хотів скористатися можливістю отримати золотий браслет.

Читати також: В хедз-апі Мicro ME WPT Online зустрілися бразилець і датчанка

Але за підсумками золотий браслет, як і 1 000 000$, дісталися саме німецькому хайролеру Федору Хольцу, а не Бруно Боттеону. Варто зазначити, що велика кількість людей скористалися функцією придбання долей у GGпокерок і отримали фінансову винагороду за перемогу Хольца.

Хольцу знадобилося всього 45 хвилин щоб обіграти Серхі Рейху в півфіналі і 15 для того, щоб обіграти Боттеона. У кар'єрі Хольца це вже другий золотий браслет і в Твіттері покерист не приховував своєї радості з цього приводу.

Інші успіхи Хольца

Минула неділя видалася дуже вдалою для Хольца. Він не тільки виграв браслетний івент WSOP, а ще й отримав непогані призові за друге місце в сайд-івенті WSOP:

Інші успіхи Хольца

Як бачимо зі скріншота результату, Хольц став раннер-апом турніру за 10 000$. За друге місце Хольц додав в свою касу ще 202 162$. Таким чином, за вечір німецький хайролер заробив 1 202 162$ в двох івентах.

Крім цього, Федір відмінно зіграв в турнірі за 25 000$. З 13-ти гравці, що залишился найбільше фішок у Хольца, який йде чіплідером турніру. Що не кажи, а неділя у Хольца вдалося!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.