Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Федір Хольц виграв турнір Summer Series за 5 200$

Федор Хольц 2020

Під час Summer Series на PokerStars в основному проходили турніри з демократичними бай-інами. Гравці могли спробувати свої сили і в турнірах за 11$ і в івентах за 12$. Але на серії також були івенти з великими бай-інами, в одному з яких взяв участь Федір Хольц.

Недільний турнір за 5 200$ зібрав 149 входів, після чого сформувався призовий фонд 745 000$. 17 з них потрапили в призи і закінчили для себе цей турнір на позитивній ноті.

Відзначимо черговий хороший результат росіянина Артура Мартиросяна. У цьому івент Артур зіграв за фінальним столом і посів восьме місце, що принесло йому 26 000$.

Читати також: Покерист з України переміг у нокаут-турнірі на Summer Series

Практично відразу після нього турнір покинув рекордсмен SCOOP 2020 Коннор Дрінан. За сьоме місце Дрінан забрав 33 000$ призових.

Федір Хольц в цей час вибивав суперників одного за іншим з гри і в підсумку дійшов до хедз-апу. Там йому протистояв найприбутковіший покерист Португалії Жуан "Naza114" Вієра. За всю свою кар'єру в живих турнірах Вієра виграв близько 4 000 000$.

Зрештою фінальна сутичка завершилася перемогою саме Федора Хольца. До його численних перемог додалася ще одна: тріумф в турнірі Summer Series і 156 000$ призових.

Результати турніру Summer Series за 5 200$

Турнір Summer Series за 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.