Федір Хольц виграв турнір Summer Series за 5 200$

Федор Хольц 2020

Під час Summer Series на PokerStars в основному проходили турніри з демократичними бай-інами. Гравці могли спробувати свої сили і в турнірах за 11$ і в івентах за 12$. Але на серії також були івенти з великими бай-інами, в одному з яких взяв участь Федір Хольц.

Недільний турнір за 5 200$ зібрав 149 входів, після чого сформувався призовий фонд 745 000$. 17 з них потрапили в призи і закінчили для себе цей турнір на позитивній ноті.

Відзначимо черговий хороший результат росіянина Артура Мартиросяна. У цьому івент Артур зіграв за фінальним столом і посів восьме місце, що принесло йому 26 000$.

Читати також: Покерист з України переміг у нокаут-турнірі на Summer Series

Практично відразу після нього турнір покинув рекордсмен SCOOP 2020 Коннор Дрінан. За сьоме місце Дрінан забрав 33 000$ призових.

Федір Хольц в цей час вибивав суперників одного за іншим з гри і в підсумку дійшов до хедз-апу. Там йому протистояв найприбутковіший покерист Португалії Жуан "Naza114" Вієра. За всю свою кар'єру в живих турнірах Вієра виграв близько 4 000 000$.

Зрештою фінальна сутичка завершилася перемогою саме Федора Хольца. До його численних перемог додалася ще одна: тріумф в турнірі Summer Series і 156 000$ призових.

Результати турніру Summer Series за 5 200$

Турнір Summer Series за 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.