Філ Айві vs Джейсон Мерсьє vs Денні Вонг у фіналі турніру WSOP 10 000$ Limit 2-7 Lowball

Філ Айві vs Джейсон Мерсьє vs Денні Вонг

Фінал турніру WSOP Event #29: 10 000$ Limit 2-7 Lowball Triple Draw Championship, який пройде сьогодні в ночі, обіцяє стати одним з найцікавіших на цьогорічній Світовій серії покеру. І це не дивно, адже в битві за золотий браслет зустрінуться член Зали слави покеру Філ Айві, легенда покеру Джейсон Мерсьє та чемпіон WSOP Денні Вонг. 

При цьому Філ Айві матиме змогу виграти свій 11-й браслет та перервати смугу у 10 років без перемог на WSOP. Водночас Джейсон Мерсьє, який відійшов від регулярного покеру 7 років тому заради сім'ї та ролі батька, має шанс не лише епічно повернутись, але й здобути свій 7-й титул чемпіона Світової серії. На фоні цих двох легенд, трохи тоскніше виглядає фігура Денні Вонга, який, однак, є ветераном покерної сцени та має за плечима один виграний браслет WSOP.

Наразі стеки гравців складають:

  • Денні Вонг – 23 BБ
  • ​Джейсон Мерсьє – 18 ВБ
  • Філ Айві – 14 BБ

А боротимуться вони не лише за почесний трофей, а й за головний приз у розмірі 347 440$. Приз за друге місце складає 225 827$, а за третє - 151 412$. 

Гравці повернуться до гри о 16:00 за місцевим часом (2:00 за Києвом), а трансляція цієї епічної битви буде доступна на YouTube на офіційному каналі PokerGo.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.