Філ Гальфонд виграв перший Galfond Challenge

Філ Гальфонд 2020

Перший Galfond Challenge в якому Філ Гальфонд зустрівся з VeniVidi1993 тривав 39 сесій і закінчився перемогою профессіонала. Будучи практично весь шлях в мінусі і дійшовши до показника -900 240€, Філу все ж таки вдалося виграти змагання з мінімальною перевагою в +1 672€.

Фінальна сесія Гальфонда проти VeniVidi1993 відбулася вчора ввечері. В рамках неї хлопці розіграли 699 рук. Вирішальна роздача вечора була такою:

VeniVidi1993 скинув карти в мак, але після сесії Гальфонд розповів, що у його опонента був теж фул-хаус, але слабкіший.

Таким чином, за 25 001 роздачу Гальфонд виявився в плюсі і став переможцем Galfond Challenge проти VeniVidi1993. Крім виграних 1 672€ він також отримає 100 000€ від VeniVidi1993 за результатами сайдбету.

Galfond Challenge проти VeniVidi1993

Повний запис фінального дня Galfond Challenge проти VeniVidi1993:

Після перемоги Гальфонд написав кілька постів з вдячностями в твіттері:

«За останні 15 років я не раз грав в покер в ситуаціях з великим тиском. Але все це і близько не зрівняється по напруженості з тим, що було сьогодні.

У мене дуже багато емоцій, я виснажений і, перш за все, я вдячний.

Є так багато людей, яким я хочу подякувати, що я не знаю, з чого почати.

Спасибі величезне всій команді RunItOncePoker.

Покерне ком'юніті не має ні найменшого уявлення про те, наскільки ретельно ви працювали і наскільки я вам всім ускладнив життя цим випробуванням. Пробачте мене! Я сподіваюся, що кожен зможе трохи відпочити перед початком наступного челенджу!

Спасибі тобі, Фара, за те, що так добре піклувалася про нашого малюка, в той час як я занадто зосередився на цьому. За те, що довірилась мені, коли я сказав, що мені слід продовжувати грати (а в мене мало хто вірив). І за багато інших речей, про які я скажу тобі особисто».

Також Гальфонд повідомив, що наступний Galfond Challenge запланований на цьому тижні. Так що зовсім скоро ми зможемо спостерігати за протистоянням Гальфонда з черговим опонентом.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.