Філ Хельмут: на даний момент покер має найбільшу популярність у своїй історії

Філ Хельмут - найкращій в світі?

Хоча до кінця року залишилося ще майже чотири місяці, можна вже зараз з упевненістю сказати, що одним із його героїв вже став Філ Хельмут. Багато в чому це завдяки його сімнадцятому чемпіонському титулу WSOP (у найближчих суперників лише по десять титулів), який він виграв влітку цього року. Тоді американець став чемпіоном турніру Event #72: 10 000$ NL Hold'em Super Turbo Bounty.

Про цей успіх, сам WSOP 2023 та нинішній стан покеру американець розповів в інтерв'ю журналу Card Player.

Філ Хельмут на WSOP 2023 року

Філ Хельмут на WSOP 2023

І для початку він розповів про цьогорічний WSOP, під час якого багато турнірів встановили рекорд з відвідуваності. Одним з таких турнір став і Main Event, в якому бай-ін у розмірі 10 000$ було сплачено 10 043 рази.

На мою думку зараз покер проходить через черговий бум. І це просто надзвичайно. На даний момент покер має найбільшу популярність у своїй історії. Я вважаю, що пандемія коронавірусу залучила до нашої прекрасної гри нових гравців (масово повертаються гравці віком 18-24 років), а також 100 тисяч «пенсіонерів». Останні зараз грають краще, аніж були, коли перестали грати. Вони знову насолоджуються грою. Крім того, «пенсіонери» мають більше грошей і можуть краще ними розпоряджатися.

Але не зважаючи на ріст популярності покеру Хельмут вважає, що на WSOP ще є що покращити.

Коли я тільки починав грати на WSOP в 1988 році, було розіграно всього дванадцять турнірів. Нині ж у розкладі 129 турнірів. Мені хотілося б, щоб браслетів з кожним роком ставало менше. Сотня – це дуже багато, а зараз на рік видається навіть понад 150 браслетів, якщо рахувати з іншими турнірами WSOP. Що нам безперечно потрібно зробити, так це створити окремі категорії для живої та онлайн-статистики WSOP.

Про помилки

Філ Хельмут не вміє програвати

Переходячи до участі Хельмута у WSOP 2023 року, журналісти поцікавилися чи бачить він якісь помилки у своїй грі.

Я припустився двох помилок дуже в пізніх стадіях двох турнірів. Мабуть вони коштували мені появи за фінальним столом. Також було кілька випадків, коли я грав ідеально, але стикався із турбулентністю.

Коли його запитали, що надоє йому перевагу над суперниками, особливо на пізніх стадіях турнірів, Філ відповів:

Терпіння дуже важливе. А ще вміння читати соперників Свою здатність читати суперників я називаю білою магією. Я можу скинути дуже сильну руку або зрівняти з маргінальною рукою, якщо у мене хороше читання. Крім того, у грі є час та місце для перемикання передач. Я знаю коли потрібно грати швидше.

Коли його попросили вказати, коли він востаннє нервував у фіналі, він відповів:

Я не нервую. Іноді я відчуваю стрес, коли, наприклад, втомлююся та програю поти. Прикладом того, коли я відчував стрес, був турнір HORSE з бай-іном 10 000$. Я дуже втомився, і гра з одинадцятьма гравцями тривала чотири години. Я був у трансі, у повній концентрації, так що відчував, що закінчу турнір на першому чи другому місці. Натомість я програв кілька банків, які «мав» виграти.

А ось що Хельмут відповів стосовно свого образу, та того як його сприймають за столом:

Я чудово розумію, який у мене імідж. Я чудово знаю, як цим користуватися. Усі думають, що я завжди маю сильну руку, і більшу частину часу це так і є. Але коли мої опоненти перестають мене чекати, мені доводиться частіше блефувати.

Як стати мільярдером

Філ Хельмут виграв свій перший браслет WSOP

В останній частині Хельмут розповів про свою мету - стати мільярдером:

Я вже був офіційним консультантом майже у 20 компаніях. Що це означає? Що я надаю поради компаніям в обмін на 2-3 відсотки їх акцій. Тобто я маю частки в їх майбутніх прибутках. Натомість я даю засновникам компанії контакти з впливовими людьми, зірками, мільярдерами та бізнесменами, які можуть інвестувати у них. Цим самим я змінив траєкторію розвитку кількох компаній і додав їм більше вартості, ніж мої 2–3 відсотки. Навіть більше ці самі засновники бізнесу розповідають іншим, як я допоміг їм, і саме так до мене приходять нові підприємці. Я вірю, що у 76 років у мене буде мільярд. Однак заради цього я не жертвуватиму своїм здоров'ям.

Нарешті Хельмута запитали, чи здалися його ненависники і чи отримує він тепер заслужену повагу:

Саме так і є. Ситуація змінилася, і гравці, такі як наприклад Шон Діб, визнали мене найкращім гравцем у покер в історії і тепер вважають мене найкращим турнірним гравцем у покер з точки зору всебічної гри. Мої результати за останні двадцять місяців — переконливе підтвердження цього. Звичайно, такі великі гравці, як Шон, досі планують мене обігнати!

Приємно, коли отримуєш справжнє визнання. Хоча гравці другого ряду, що займають місця з 8 по 80, досі не надали мені такого визнання. Бо вони не розуміють велич покеру і ніколи не досягнуть вершин.
Філ Айві знає, наскільки я великий, а язнаю, наскільки великий він. Я завжди говорю: «Великі гравці знають, хто великий».

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.