Філ Хельмут потренувався з чемпіоном WSOP


Легенда покеру і володар найбільшої кількості золотих браслетів Всесвітньої покерної серії Філ Хельмут продовжує нагадувати про себе покерній спільноті.

Окрім великих перемог на шоу High Stakes Duel – Хельмут не забуває також і про спортивні вправи, щоб тримати своє тіло в тонусі перед прийдешніми перемогами.

Нещодавно Хельмут провів спільне тренування з володарем браслета WSOP, покеристи з Великобританії – Максом Сільвером.

Читати також: Хельмут втретє обіграв Негреану на High Stakes Duel II

Про їх спільному тренуванні стало відомо завдяки публікації Сільвера у Твіттері, де Хельмут тренується під музику Benny Benassi:

Як видно по задньому фону, Хельмут не забуває про покер навіть в спортзалі та завжди носить з собою планшет, на якому грає, дивиться діапазони та розбирає роздачі.

Деякі передплатники відзначили, що хоч і Хельмут чудовий гравець в покер – його спортивні досягнення залишають бажати кращого. Як то кажуть "haters gonna hate", а Хельмут продовжує морально і фізично готуватися до своїх майбутніх покерних баталій. І, як бачимо, володар 15-ти браслетів WSOP налаштований досить серйозно.

Що стосується автора відео, то Макс Сільвер заробив понад 4 864 180$ в живих турнірах. Його найбільшими призовими в кар'єрі стали 600 920€, які він отримав за перемогу в турнірі хайролерів за 10 000€ на EPT Barcelona у 2018-му році.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.