Фільм "Poker Face" з Расселом Кроу вийде вже восени


Незабаром співтовариство може розраховувати на черговий покерний фільм з популярними кіноакторами. Індустрія покеру все глибше проникає в кіно і в останні роки знімається більше фільмів на навколопокерну тематику.

Окрім документалок про іменитих гравців, які вписали свої імена в історію покеру, останнім часом знімаються і безліч художніх картин.

Серед них можна виділити майбутній фільм "Poker Face", який спродюсував популярний кіноактор з Нової Зеландії – Рассел Кроу. Він зіграв у ньому головну роль.

У фільмі Рассел зіграє покериста-мільярдера, який вирішив організувати у своєму будинку хайстейкс-гру. За сюжетом його герой дізнається, що на гру прийде його особистий ворог і персонаж Рассела Кроу вирішує йому помститися.

Читати також: На WSOP 2022 знімають документальний фільм про Філа Айві

Фільм повинен зіграти велику роль у популяризації покеру в усьому світі через участь у ньому дуже відомих акторів. Той же Ліам Хемсворт та Наталі Портман також взяли участь у зйомках. Звичайно багато покеру в самому фільмі найімовірніше не буде. Покер виступить у цьому фільмі швидше як сполучна ланка сюжету, проте говорити зі 100% упевненістю ще зарано.

Фільм мав бути повністю знятий ще рік тому, проте за шість днів до кінця зйомок у одного з членів групи виявили коронавірус і процес трохи затягнувся.

Тим не менш, вже зараз стало відомо, що компанія Chicken Soup for the Soul Entertainment викупила права на фільм і готує його до прокату.

«Ми дуже раді працювати з Расселом та командою Arclight над цим захоплюючим фільмом. Ми були великими шанувальниками цієї історії з того часу, як вперше прочитали її багато років тому, і Рассел перетворив її на захоплюючу пригоду, яка, як ми впевнені, неодмінно сподобається глядачам» – заявив дистриб'ютор Chicken Soup for the Soul.

У кінотеатрах "Poker Face" має з'явитися вже 16 листопада, а в цифровий прокат картина може вийти вже 22 листопада. Давненько вже не було фільмів покеру зі зірками такої величини, так що кіно в будь-якому випадку обіцяє бути цікавим.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.