Фіналіст Мейн Івенту WSOP 2011 відкриє бар і встане в ньому за стійку


Нерідко успішні покеристи кидають покер заради своїх інших захоплень або ж в силу життєвих обставин.

Прикладом такого покериста став гравець з Великобританії Сем Холден, який раніше вже кидав гру в покер заради навчання в університеті.

Один з британських інформаційних ресурсів написав про те, що покерист викупив веганські ресторан з якого він збирається зробити бар і самому в ньому стати за стійку.

Читати також: Американська компанія хоче викупити найбільше австралійське казино

Британський покерист придбав ресторан для веганів "Монумент" за 360 000 фунтів стерлінгів і збирається зробити з нього бар, де буде наливати ель власного виготовлення. Він також заявив, що збирається особисто обслуговувати своїх клієнтів за барною стійкою.

Сем Холден прославився як покерист насамперед тим, що потрапив за фінальний стіл Головної події Всесвітньої покерної серії 2011-го року. Тоді Сем зайняв лише 9-те місце, проте за це він заробив дуже великі на той час призові в розмірі 782 110$, які стали найбільшими призовими в його покерной кар'єрі.

Після цього британець ще неодноразово брав участь в турнірах Всесвітньої покерної серії, однак і близько не підійшов до свого рекордного результату.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.