Фіналісти Super Million$ поділили призові вперше за 50 турнірів

Еліо Фокс 2021

У вівторок хайролери дограли традиційний Super Million$ на GGпокерок. Дводенна подія зібрала 1 620 000$ призового фонду і за фіналкою зіграли найсильніші покеристи. Хедз-ап виявився не зовсім традиційним, але про це ближче до кінця новини.

Численні глядачі трансляції з цікавістю спостерігали за діпраном Еліо Фокса, у якого було всього 8 ВБ перед початком фінального столу. Інтерес підігрівався ще й тим, що букмекери давали на Фокса коефіцієнт 40.

Super Million$ ставки

У разі перемоги Еліо, 27 осіб, які повірили в нього, отримали б повернення своїх інвестицій в сорокократному розмірі. Але, не судилося ...

Хоча з початку фіналки Фокс набрав дуже хороший хід. Все почалося з того, що йому роздали двічі поспіль кишенькових королів, а його суперники щедро оплатили цю справу. Потім Еліо взявся за справу і до хедз-апу вибив усіх гравців, крім Грінвуда.

Угода засмутила глядачів

В хедз-апі глядачів чекало протистояння Еліо Фокса і Бруно Волкманна. Але його не сталося і спортсмени вирішили поділити призові, при чому Волкманн не відразу розібрався як це зробити і домовився зв'язатися з Фоксом для укладення угоди. Після того, як всі питання обговорили, гравці почали по черзі йти в сліпі олл-іни і в цій справі везучим виявився Бруно.

Чому угода розчарувала глядачів? По-перше, ми не побачили безкомпромісну битву двох сильних покеристів. По-друге, були ті, хто повірив у перемогу Фокса і поставили на нього за коф 40. До речі, угоди в Super Million$ не було останні 50 турнірів.

Можливо, GGпокерок слід переглянути правила укладання угод і заборонити їх робити у випадках, коли зроблені ставки на фіналістів? Пишіть свою думку з цього приводу в коментарях.

Результати фінального столу Super Million$

  1. Бруно Волкманн – 319 000$
  2. Элио Фокс – 253 000$
  3. Дэвид Колман – 200 000$
  4. Сэм Гринвуд – 159 000$
  5. Антонио Миротта – 126 000$
  6. Майкл Адамо – 100 000$
  7. Жоао Вийера – 79 000$
  8. Свен Андерсон – 62 000$
  9. Чжуан Жуань – 50 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.