Фінальне рішення по лідерборду Aura Hub
Ну, ми вас зрозуміли 😅
За результатами голосування було прийнято наступне рішення – відібрати у мене гроші та нагородити обидві сторони за результатами ЧС. З рішенням я цілком згоден, ніхто на мене не тиснув та не стоїть поруч із шокером, поки я пишу цей пост...
У кожній лізі (Фанат, Експерт, Гуру, Еліта та Легенда) буде по два чемпіони:
1. Гравець, який оформив найбільшу кількість вірних прогнозів;
2. Гравець, який виграв найбільшу кількість балів аури.
Нагадаю, що програші у лідерборді не рахуються, лише загальна кількість виграної аури за вірні прогнози.
Механіку лідерборду змінювати не будемо – топ учасників буде відображатися за кількістю вірних прогнозів. Але поруч із кожним нікнеймом ви будете бачити кількість виграної аури.
Призові залишилися без змін, просто кількість чемпіонів подвоїлася. Переможці отримають по 1000₴ + унікальну нагороду до профілю.
При однаковій кількості вірних прогнозів чи (малоймовірно) виграної аури – будемо дивитися на другий показник у лідерборді. Мишко та Сашко зробили однакову кількість вірних прогнозів: перемагає той, хто заробив більше аури. Так само буде з визначенням переможців по аурі. Ну коротше, розберемося)
Також відмічу, що Aura Hub було створено для розваги. Скільки поставити чи не ставити взагалі – це вже ваша справа. Ви чудово знаєте принцип відповідальної гри у БК, казино та в покері: грати лише на те, що ви морально готові програти. Будь ласка, не залийте все 🙃
Бажаю гарного тижня!
Як завжди Км на висоті , дякуємо за вашу роботу )
💣
Дайте вже можливість подивитися на ті страшні цифри 🤣
Соломонове рішення 👏
🫠🫡
Хвала КМ 💪
🫰
Рішення думаю всіх задовільнило👍️, а в мене таке питання, якщо під час чемпіонату статус підніметься чи опуститься тоді куди будуть зараховуватися результати (в який статус)?
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.