Фоксен і Бікнелл зіграли за фінальним столом турніру PowerFest за 5 200$

Фоксен і Бікнелл 2021

У квітні PartyPoker проводить серію PowerFest. У розкладі є як недорогі турніри, так і дорогі, а вчора завершився хайролерський за 5 200$. Подія зібрала 91 вхід і в турнірі зафіксували оверлей 45 000$.

У фіналі вистачало відомих гравців. Бабл-боєм фінального столу став Оле Шеміон, який завершив гру на десятому місці і отримав за це 14 000$.

Читати також: Сем Трікетт покинув PartyPoker Team Pro

Цікавим є той факт, що за фіналкою зіграла відома покерна пара: Крістен Бікнелл і Алекс Фоксен. Якщо говорити про Крістен, то дівчина посіла четверте місце і виграла 42 000$. Цим Бікнелл позбавила глядачів можливості побачити її хедз-ап проти Фоксена.

В хедз-апі Фоксену протистояв Крістоф Фогельсанг, але йому не вдалося обіграти Алекса. Американець зайняв перше місце і отримав 137 000$ призових, що на даний момент є одним з найбільших виграшів цієї серії PowerFest.

Результати турніру PowerFest за 5 200$

PowerFest за 5 200$

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Редактор новин Cardmates з 2017 року та покерний експерт. Займаюся висвітленням новин, написанням статей на тематику гемблінгу (казино, покер), SEO. Відповідальний за наповнення сайту якісним контентом зі світу живого та онлайн-покеру.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.