Фріроли на PokerStars: де знайти і як зіграти

Фріроли на ПокерСтарс

PokerStars - найвідоміший покер-рум в онлайні, тому компанія приділяє більше уваги новачкам, які вносять депозит, а не тим, які хочуть піднятися з нуля і грають фріроли. Втім, безкоштовних ігор в кімнаті вистачає, якщо знати де шукати.

Де знаходяться фріроли в лобі PokerStars

Фріролли - це безкоштовні турніри, тому знаходяться вони у вкладці «Турніри». Знайти їх легко, якщо відфільтрувати ігри по бай-іну або вибрати в меню фільтрів «Buy-In» - «Freeroll» ( «Бай-ін» - «Фріролл»). Серед цих ігор також є турніри на StarsCoin.

Щодня в покер-румі проводиться як мінімум декілька фріроллов, але буває, що, відфільтрувавши турніри, ви виявляєте, що в лобі немає жодної безкоштовної гри. Таке буває, коли ви переключаєтеся між типами фріроллов і інформація в лобі не встигає довантажитися (зачекайте), а також, коли в фільтрі вказано більше одного критерію (наприклад, бай-ін - фріролл і тип гри - Омаха), а як раз сьогодні ігр такого типу безкоштовних немає.

Коли ви шукаєте конкретний фріролл на ПокерСтарс, а в лобі його немає - уточніть, можливо, гра проводиться в HomeGames (такі фріроли часто проводять блогери, стрімери чи Амбассадори покер-румів). Для гри в таких турнірах необхідно вступити в певний клуб і іноді вказати пароль, коли це потрібно.

Як зареєструватися

Тут варто уточнити, що умовно фріроли ПокерСтарс можна розділити на 5 типів:

  • доступні для всіх фріроли і сателіти до онлайн-турнірів;
  • сателіти до живих подій EPT, PCA і іншим серіям під брендом PokerStars;
  • приватні фріроли за квитками або з паролями;
  • регіональні безкоштовні турніри для жителів певних країн;
  • приватні ігри в Home Games.

Перші - найпростіші в пошуку і не вимагають додаткових зусиль для реєстрації, втім - вони і найскладніші в грі, адже учасників в них, як правило, більше, а призовий фонд - менше, ніж в приватних турнірах.

Для реєстрації у фріролі досить натиснути зелену кнопку «Грати» в правому верхньому кутку лобі турніру. Після цього ви автоматично станете учасником події, якщо це відкритий для всіх турнір, або вам запропонує внести квиток / вказати пароль, якщо турнір приватний.

Якщо ж такої кнопки немає - то турнір або вже завершився, або реєстрація в ньому ще не почалася.

Де знайти паролі на фріроли ПокерСтарс і як отримати квитки

Повністю безкоштовні і не вимагають пароля і квитка турніри в покер-румі проводяться дуже рідко. Звідси питання: як дізнатися паролі на фріроли ПокерСтарс і де знайти ці квитки?

Найпростіший і перевірений спосіб - в нашому розділі «Фріролли», де зібрані паролі на фріроли і їх розклад в більшості популярних покер-румів.

Також багато регулярних фріролів проводяться для учасників покерної школи від покер-руму - просто зареєструйтеся в ній (це безкоштовно) і у вас з'явиться можливість грати кілька щоденних і щотижневих фріролів від PokerStarter.

Коли в якості бай-іну вказано квиток або пароль, умови його отримання можна дізнатися в лобі турніру в блоці з інформацією про подію.

Самостійно ви можете шукати паролі на фріроли ПокерСтарс:

  • в соціальних мережах покер-руму і Team Pro компанії
  • на стрімі Амбассадорів ПокерСтарс;
  • на форумах.

Але наша добірка, все ж, заощадить вам немало часу і нервів :)

Особливості фріроллов Pokerstars в 2019 році

З недавніх пір багато фріролів на ПокерСтарс проводяться в форматі All-In Shootout, де ви ніяк не впливаєте на розвиток подій і можете навіть не бути онлайн, коли ведеться гра.

Весь 2019 рік проводяться фріроли для гравців, які виконали певні умови або зіграли в ряді подій, і в них розігруються Platinum Pass - спеціальний пакет учасника PokerStars Player's Championship, вартістю 30 000$.

Platinum Pass

Деякі безкоштовні турніри допускають можливість ребаїв і адд-онов за гроші. Їх сума додається до призового фонду.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.