Автор
Marianna
Гарант
Skobelev_Ivan
Оцінка покер-рума
Оновлено
Full Tilt
Категорія "С"
Категорія "С" - нові покер-руми, які прагнуть привернути до себе гравців вигідними бонусами.
Мережа
Stars Group
Софт
Дозволено
/10 /10 /10 /10 /10
Основна інформація
Рейкбек
до 5%
Швидкість виведення
Від 1 до 10 днів
Гравців онлайн
Днем 35 000, вечером 80 000
Служба підтримки
російськомовний сапорт
30$ на безкоштовну гру
30$ на безкоштовну гру
Кожен новий гравець може отримати безкоштовно 30$ на Фул Тілт при першому депозиті від 20$. Для цього вкажіть промо-код THIRTY. Ви отримаєте квитки Spin&Go на 20$ і 10$ на грошовий рахунок.
Платіжні системи:
Завантажити клієнт Бонус для нових гравців

Огляд FullTilt

Full Tilt – покер-рум у мережі PokerStars з єдиним полем гравців з передової покерної кімнати.

Full Tilt Poker колись був на вершині онлайн-гемблінгу і компанію представляли найвідоміші профі, серед яких Філ Айві, Майк Матусов, Кріс Фергюсон та інші. Однак в 2011 році настала «Чорна п'ятниця» і комісія по контролю гемблінгу в США скасувала ліцензію руму. Кілька років були просто жахливими для гравців Фул Тілт, поки в серпні 2014 Amaya (нині The Stars Group) не придбала Full Tilt. 10 березня цього ж року рум продовжив ліцензію острова Мен, а в 2016-м база гравців Full Tilt і PokerStars були об'єднані. Зараз в обидва покер-руми ви можете зайти під одним обліковим записом Stars.

Екшену в Full Tilt помітно менше, ніж на ПокерСтарс, проте в цій системі наявні різноманітні кеш-ігри та широкий вибір турнірів. Ви можете зіграти в спін-енд-гоу і швидкий Zoom-покер, а також взяти участь у популярних турнірних серіях.

Огляд Full Tilt від Cardmates надасть максимально детальну інформацію про роботу покерної кімнати.

Огляд софту Full Tilt

Софт Full Tilt практично такий же, як і у ПокерСтарс, як візуально, так і за функціоналом. Лобі покерних кімнат дуже схожі, але ось ігровий стіл – помітно відрізняється. У румі залишився звичний для Full Tilt Poker дизайн столу з кумедними аватарами. Ви можете вибрати для себе зображення зі списку запропонованих Full Tilt.

Зовнішній вигляд ігрового столу і колоди можна поміняти в налаштуваннях покер-руму.

Стаціонарний клієнт Full Tilt доступний для Windows і Mac Os. Ви можете легко і швидко встановити додаток на ваш комп'ютер або ноутбук. Зіграти в онлайн-покер можна і через браузер.

Мобільний додаток Full Tilt

Мобільний покер Full Tilt доступний для пристроїв Apple і Android. Завантажити мобільну версію покер-руму можна на сайті компанії (для смартфонів і планшетів на Андроїд) або через App Store (для iPhone, iPad і iPod touch).

У мобільному додатку Full Tilt є більшість ігор стаціонарного клієнту.

Наявність гри і трафік покер-руму

Так як Full Tilt злився з PokerStars і тепер гравці знаходяться в одній мережі, трафік у покерних кімнатах вираховується однаково. Пік активності в покерній кімнаті настає після 22:00 МСК.

Ігри та турніри

Практично всі ігри, доступні на Full Tilt, проходять в мережі ПокерСтарс, тому в кімнаті великий вибір турнірів і кеш-столів. Ви можете випробувати мікроліміти і хайстейкс-ігри, зіграти в Sit&Go і MTT, спробувати удачу в спінах і активно гріндити в Zoom. Також через клієнт Full Tilt ви можете взяти участь в популярних турнірних серіях ПокерСтарс, таких як WCOOP, SCOOP, Turbo Series, Micro Millions і т. д.

Активна онлайн-серія виділяється в лобі окремою вкладкою.

Депозити, кешаути і схема рейку

На Full Tilt ви граєте під обліковим записом Stars і всі ігри в мережі відбуваються на однакових умовах, тому схема рейку у них ідентична, а виведення коштів і внесок депозитів проходить аналогічно.

Офіційний сайт Full Tilt

На офіційному сайті https://www.fulltilt.com/ru/?no_redirect=1 ви знайдете всю актуальну інформацію про покер-рум і свіжі промо-акції (спеціальні пропозиції).

Актуальні акції і промо-коди Full Tilt (список оновлюється)

  • 30$ бонус на перший депозит. Поповніть рахунок на суму від 20$, вказавши промо-код THIRTY і вам за 6 днів нарахують 30$ бонусу у вигляді квитків Spin&Go (20 шт. по 1$) і грошових коштів (10$). Пропозиція діє тільки на перший депозит.
  • 100% бонус для першого депозиту. Вкажіть промо-код STARS600 при внесенні першого депозиту та отримайте бонус у розмірі 100% від суми поповнення (не більше ніж 600$).
  • Suit Race або гонка мастей. Зіграйте в міні-гру за кеш-столами безлімітного і пот-лімітного холдему і омахи (в т. ч. Zoom) і виграйте грошовий приз, вгадавши, яку масть за вашим столом будуть здавати найбільше.

Всі актуальні акції Full Tilt розміщені на офіційному сайті і в клієнті покерної кімнати.

Гравці Full Tilt також беруть участь у програмі заохочення постійних гравців під назвою Stars Rewards.