Футболіст Макс Крузе допоміг Німеччині виграти срібло на WCOAP

Футболіст Макс Крузе 2021

На PartyPoker проходить чемпіонат світу з покеру серед любителів в онлайн-форматі з гарантією 750 000$. Першими в боротьбу вступили національні збірні, в складі яких були покеристи-любителі.

У командному чемпіонаті брали участь 10 збірних, кожна з яких складалася з 4 учасників. Покеристи грали в 24 турнірах SnG БЛ Холдему, Омахи і PLO8. Залежно від того, яке місце в турнірі займав гравець, нараховувалися бали в загальний командний залік.

Перемогу здобула збірна Уельсу, а ось Німеччина боролася за друге місце з Австрією. Німецька збірна зуміла виграти срібло і одним з кращих гравців виявився футболіст Макс Крузе.

Читати також: PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

У цьому сезоні Макс грає за футбольний клуб "Юніон", який демонструє хороший футбол в Бундеслізі. Травма не дозволяє повернутися до гри на футбольному полі, тому Макс поки що підкорює онлайн-поля.

Ви можете зустріти Макса на ПатіПокер в одному з турнірів з бай-іншм 55$ і 5,50$. Також у WCOAP проходять два лідерборди: кращий гравець основних бай-інів отримає квиток в Millions Online за 5 300$, а кращий гравець низьких бай-інів зіграє безкоштовно в Міні Мейн Івенті за 1 100$.

Cardmates склали свій ТОП 10 Професійних футболістів, які стали успішними в покері. Приємного перегляду!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.