Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Футболіст Макс Крузе допоміг Німеччині виграти срібло на WCOAP

Футболіст Макс Крузе 2021

На PartyPoker проходить чемпіонат світу з покеру серед любителів в онлайн-форматі з гарантією 750 000$. Першими в боротьбу вступили національні збірні, в складі яких були покеристи-любителі.

У командному чемпіонаті брали участь 10 збірних, кожна з яких складалася з 4 учасників. Покеристи грали в 24 турнірах SnG БЛ Холдему, Омахи і PLO8. Залежно від того, яке місце в турнірі займав гравець, нараховувалися бали в загальний командний залік.

Перемогу здобула збірна Уельсу, а ось Німеччина боролася за друге місце з Австрією. Німецька збірна зуміла виграти срібло і одним з кращих гравців виявився футболіст Макс Крузе.

Читати також: PartyPoker збільшили рейк для турнірів PKO

У цьому сезоні Макс грає за футбольний клуб "Юніон", який демонструє хороший футбол в Бундеслізі. Травма не дозволяє повернутися до гри на футбольному полі, тому Макс поки що підкорює онлайн-поля.

Ви можете зустріти Макса на ПатіПокер в одному з турнірів з бай-іншм 55$ і 5,50$. Також у WCOAP проходять два лідерборди: кращий гравець основних бай-інів отримає квиток в Millions Online за 5 300$, а кращий гравець низьких бай-інів зіграє безкоштовно в Міні Мейн Івенті за 1 100$.

Cardmates склали свій ТОП 10 Професійних футболістів, які стали успішними в покері. Приємного перегляду!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.