GameLab: новий розділ на Unibet

GameLab на Unibet Poker

На Unibet Poker з'явився новий розділ: GameLab. У ньому можна дізнатися інформацію про свою гру і порівняти її з результатами інших гравців. Також в цьому розділі у вас є доступ до інформації про деталі своєї гри, які вимагають поліпшення

У GameLab входять три пункти: Школа, Зал слави і досягнення.

Школа

Найбільш цінна для новачків. У цьому розділі можна відстежувати результати своєї гри і що потрібно поліпшити після роботи над помилками.

Зал слави

У Залі слави знаходяться найкращі результати серед всіх гравців покер-руму. Тут ви знайдете найбільші банки, найсильніші руки і гірші бедбіти.

Досягнення

Більш детальна інформація про вашу гру. Можна відстежувати ваш рівень по відношенню до інших гравців і порівнювати з їх навичками.

Бонусні бали

Також з 1 жовтня запрацювала нова система лояльності. За кожен цент рейку гравець отримує 1 XP, переходьте на нові рівні і отримуйте різні типи нагород. У них входять бонусні очки, квитки, ігрові бонуси і гроші.

З другого рівня, гравець отримує 1% рейкбеку у вигляді бонусних очок, які множаться на множник. Наприклад, для переходу на рівень 3-1 з рівня 4 потрібно заробити 2 000XP, а це 20 євро рейку. За це гравець отримає 70 бонусних очок:

1% від €20 = 20 бонусів, далі 20 БО x множник 3.5 = 70 бонусних очок.

Детальніше з новою системою лояльності можна ознайомитися на офіційному сайті Unibet. Нагадуємо, що гравці з Росії не можуть грати на Unibet.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.