Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GameLab: новий розділ на Unibet

GameLab на Unibet Poker

На Unibet Poker з'явився новий розділ: GameLab. У ньому можна дізнатися інформацію про свою гру і порівняти її з результатами інших гравців. Також в цьому розділі у вас є доступ до інформації про деталі своєї гри, які вимагають поліпшення

У GameLab входять три пункти: Школа, Зал слави і досягнення.

Школа

Найбільш цінна для новачків. У цьому розділі можна відстежувати результати своєї гри і що потрібно поліпшити після роботи над помилками.

Зал слави

У Залі слави знаходяться найкращі результати серед всіх гравців покер-руму. Тут ви знайдете найбільші банки, найсильніші руки і гірші бедбіти.

Досягнення

Більш детальна інформація про вашу гру. Можна відстежувати ваш рівень по відношенню до інших гравців і порівнювати з їх навичками.

Бонусні бали

Також з 1 жовтня запрацювала нова система лояльності. За кожен цент рейку гравець отримує 1 XP, переходьте на нові рівні і отримуйте різні типи нагород. У них входять бонусні очки, квитки, ігрові бонуси і гроші.

З другого рівня, гравець отримує 1% рейкбеку у вигляді бонусних очок, які множаться на множник. Наприклад, для переходу на рівень 3-1 з рівня 4 потрібно заробити 2 000XP, а це 20 євро рейку. За це гравець отримає 70 бонусних очок:

1% від €20 = 20 бонусів, далі 20 БО x множник 3.5 = 70 бонусних очок.

Детальніше з новою системою лояльності можна ознайомитися на офіційному сайті Unibet. Нагадуємо, що гравці з Росії не можуть грати на Unibet.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.