GGпокерок конфіскував у гравця 150 000$ через бамхантінг

GGPokerOK 2020

Росіянин Максим "STINKYBLUFFF" заявив, що GGпокерок несправедливо конфіскували у нього 150 000$ і заблокували акаунт. В офіційному листі покер-рум назвав основну причину: бамхантінг.

Бамхантінг – одна з форм вибіркової гри, в якій гравець протистоїть виключно слабким опонентам, уникаючи сильних. У покері найбільш поширена ця практика за хедз-ап столами.

У них гравець може відмовитися від продовження матчу проти сильного опонента для того, щоб грати зі слабким. Покер-руми для боротьби з цим явищем вводять обмеження на кількість хедз-ап столів або роблять такі столи в форматі Zoom.

STINKYBLUFFF грає в онлайн-покер вже більше десяти років. Його основною дисципліною являється кеш-гра на лімітах NL2k+ і покериста можна зустріти за онлайн-столами в багатьох покер-румах, наприклад на PokerStars він грає під ніком "angryogr1".

GGпокерок конфіскували у гравця 150 000$

12 лютого покерист STINKYBLUFFF отримав попередження від GGPokerOK, в якому покер-рум звинувачував гравця в бамхантінгу. STINKYBLUFFF це не сподобалося і він вирішив замовити виведення всіх коштів зі свого акаунту.

Читати також: PokerStars забрав у переможця WCOOP 2018 виграш в 1 529 000$

Через кілька днів Максим створив новий обліковий запис в покер-румі цієї ж мережі, тільки не в GGPokerOK, а в GGPoker. Покерист зробив депозит 120 000$ біткоінами в цей рум, але не встиг він почати грати в ньому, як отримав повідомлення.

GGPokerOk 2020

У цьому повідомленні написано, що покерист порушив правила гри в покер-румі і обидва його акаунта заблоковані. 4 березня STINKYBLUFFF відправив запит в службу безпеки GGPokerOk, на що отримав відповідь, що його кошти конфіскували, а аккаунт заблокували.

9 березня GGPoker повернув гравцеві 120 000$ біткоінами, але через різницю курсу STINKYBLUFFF втратив 30 000$. Акаунт на GGPokerOK як і раніше залишився заблокованим з конфіскацією всіх коштів(150 000$).

Офіційна відповідь сапорту GGпокерок

Для того, щоб краще розібратися в ситуації, публікуємо офіційну відповідь сапорту GGPokerOK:

«Гравця з ніком "STINKYBLUFF"попередили про порушення правил покер-руму і неприпустимість бамхантінгу. У свою чергу, покерист проігнорував наше попередження і створив новий обліковий запис в аналогічному покер-румі нашої мережі.

Служба безпеки розцінила цю дію як ознаку ігнорування попередження і спробу уклонитися від політики безпеки. Співробітники служби вирішили заблокувати обліковий запис гравця і конфіскувати всі його кошти»

Представники GGпокерок переконливо просять не створювати нові облікові записи в покер-румах мережі GG при виникненні аналогічної ситуації. GGNetwork вважатиме це шахрайством і назавжди заблокує ваш акаунт з конфіскацією засобів. 

Після отримання попереджень про бамхантінг у гравця є можливість вивести свої кошти, але спроби продовжувати гру в іншому покер-румі мережі будуть жорстко припинятися з боку GG Network.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий