GG Poker отримали ліцензію в Україні

Ліцензія GGпокерок

Після легалізації грального бізнесу в Україні, першими ліцензію отримали PokerMatch і Vbet. На даний момент видано вже 28 ліцензій гральним операторам і вчора до них додалася ще одна компанія: ТОВ «НСУС ЮА».

ТОВ «НСУС ЮА» - компанія, яка представляє GG Poker в Україні. Таким чином, покерна кімната отримала офіційну ліцензію на свою діяльність в Україні та доменне ім'я ggpoker.ua. Сайт поки що не працює, але незабаром буде доступний для всіх українських гравців.

GG Poker - один з кращих покер-румів в світі

GG Poker стрімко розвивається і в червні змістили PokerStars з 1-го місця в рейтингу PokerScout кращих покер-румів. Покерна кімната постійно додає в лобі нові види покерних турнірів: (All-in or Fold, AoF Sit&Go, Flip&Go, Battle Royale. На WSOP Online 2021 пройшов дебютний івент з дисципліни Flip&Go.

До речі про WSOP. У листопаді 2020 покер-рум потрапив в Книгу рекордів Гіннеса завдяки МЕ WSOP 2020. Призовий фонд турніру склав 27 559 500$ і така сума є абсолютним рекордом для онлайну.

Також GG Poker зайняли 1-е місця в трьох номінаціях в рейтингу Pokerlistings 2020:

  • Poker Operator of the Year
  • Poker Innovation of the Year
  • Players 'Favorite Poker Room

У команді амбасадорів покер-руму такі відомі гравці, як Даніель Негреану, Ден Білзерян, Бертран Гроспельє, Федір Хольц. Серед російськомовних учасників команди: Анатолій Філатов, Михайло Сьомін, Михайло Шаламов, Єгор Зарев, Михайло Яковлєв і Денис Чуфарін.

GG Poker співпрацює з великими покерними серіями (WSOP, APL, Battle of Malta), покерним шоу (Вечірній покер, Poker after Dark) і створюють власні медіа формати (Face Off Challenge, GG Battle).

Читати також: PokerMatch отримали офіційну гемблінгову ліцензію в Україні

Тепер українські покеристи зможуть грати на GGпокерок без обмежень і повністю офіційно і легально. Можливо, в майбутньому покер-рум буде проводити офлайн-серії в українських містах.

Український уряд планує отримати понад 260 000 000$ в бюджет за рахунок легалізації грального бізнесу. Ці гроші планують відправити до фондів підтримки медицини, спорту, освіти, культури і науки.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.