Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

GGпокерок представили оновлення грудня

GGпокерок 2020

GGпокерок регулярно вносять поновлення в роботу свого покерного клієнту. Грудень не став винятком і в цьому місяці з'явилося кілька істотних змін. Які саме зміни ми розповімо в цій статті.

Кеш-долари

Почнемо з кеш-доларів, які практично є аналогом турнірних доларів. На GGпокерок дана валюта позначається, як C$: їх можна буде виграти в різних акціях, але використовувати лише в кеш-іграх.

Гравцеві за кеш-столом будуть доступні до використання, як звичайні гроші, так і C$. У разі, коли на рахунку буде дві валюти, в першу чергу використовуються C$.

Оновлення в правилах сіт-ауту в кеші

Істотна зміна торкнулася і правил сіт-ауту за кеш-столами. GGпокерок назвали це глобальним сітаутом, так як тепер можна піти в сітаут тільки на всіх столах одночасно.

Якщо раніше можна було піти в сітаут на обраних столах, а на інших залишитися в грі, то тепер така функція недоступна. Покер-рум вніс цю зміну з метою ускладнити бамхантінг для регулярів і збільшити шанси рекреаційних гравців.

Тепер у покериста є лише один шлях залишитися неактивним за столом, але грати за іншими: програти весь свій стек. Після цього гравцеві дається 30 секунд, для того щоб він повернувся. Якщо покерист не встигне цього зробити, то за іншими кеш-столами він піде в сітаут.

Читати також: Мейн Івент WSOP на GGпокерок: пройди відбір усього за один цент

Скасування гарантії в МТТ

У турнірах на GGпокерок бували ситуації, в яких турнір доходив до зони виплат, але пізня реєстрація була все ще активнішою. Щоб виключити це, покерна кімната задіяла нові правила.

Тепер у разі, якщо івент дійшов до призової зони, а пізня реєстрація все ще активна - реєстрацію зупиняють. Далі гарантію скасовують, а все решта учасників продовжують боротьбу за зібраний призовий фонд.

Ставки за фінальним столом

У грудні на GGпокерок з'явилася нова доступна функція: можна не тільки купувати частки, а й робити ставки на учасників фінального столу. Зробити їх можна в перерві перед початком фінального столу.

Коефіцієнти надасть відомий покерний букмекер PokerShares, з результатами можна ознайомитися в історії балансу або на сайті результатів PokerCraft.

Нові умови для дольщиків

Оновлення грудня також торкнулися і умови покупки часткою. На дольщиків доступна підписка і тепер ви можете відстежувати їх дії в особистому профілі на Сайті GGпокерок. Також додали чат, в якому можуть зв'язатися як покупці, так і пайовики. Його можна знайти як в лобі івенту, так і на сторінці профілю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.