GGпокерок представили оновлення грудня

GGпокерок 2020

GGпокерок регулярно вносять поновлення в роботу свого покерного клієнту. Грудень не став винятком і в цьому місяці з'явилося кілька істотних змін. Які саме зміни ми розповімо в цій статті.

Кеш-долари

Почнемо з кеш-доларів, які практично є аналогом турнірних доларів. На GGпокерок дана валюта позначається, як C$: їх можна буде виграти в різних акціях, але використовувати лише в кеш-іграх.

Гравцеві за кеш-столом будуть доступні до використання, як звичайні гроші, так і C$. У разі, коли на рахунку буде дві валюти, в першу чергу використовуються C$.

Оновлення в правилах сіт-ауту в кеші

Істотна зміна торкнулася і правил сіт-ауту за кеш-столами. GGпокерок назвали це глобальним сітаутом, так як тепер можна піти в сітаут тільки на всіх столах одночасно.

Якщо раніше можна було піти в сітаут на обраних столах, а на інших залишитися в грі, то тепер така функція недоступна. Покер-рум вніс цю зміну з метою ускладнити бамхантінг для регулярів і збільшити шанси рекреаційних гравців.

Тепер у покериста є лише один шлях залишитися неактивним за столом, але грати за іншими: програти весь свій стек. Після цього гравцеві дається 30 секунд, для того щоб він повернувся. Якщо покерист не встигне цього зробити, то за іншими кеш-столами він піде в сітаут.

Читати також: Мейн Івент WSOP на GGпокерок: пройди відбір усього за один цент

Скасування гарантії в МТТ

У турнірах на GGпокерок бували ситуації, в яких турнір доходив до зони виплат, але пізня реєстрація була все ще активнішою. Щоб виключити це, покерна кімната задіяла нові правила.

Тепер у разі, якщо івент дійшов до призової зони, а пізня реєстрація все ще активна - реєстрацію зупиняють. Далі гарантію скасовують, а все решта учасників продовжують боротьбу за зібраний призовий фонд.

Ставки за фінальним столом

У грудні на GGпокерок з'явилася нова доступна функція: можна не тільки купувати частки, а й робити ставки на учасників фінального столу. Зробити їх можна в перерві перед початком фінального столу.

Коефіцієнти надасть відомий покерний букмекер PokerShares, з результатами можна ознайомитися в історії балансу або на сайті результатів PokerCraft.

Нові умови для дольщиків

Оновлення грудня також торкнулися і умови покупки часткою. На дольщиків доступна підписка і тепер ви можете відстежувати їх дії в особистому профілі на Сайті GGпокерок. Також додали чат, в якому можуть зв'язатися як покупці, так і пайовики. Його можна знайти як в лобі івенту, так і на сторінці профілю.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.