Гонка за пурпурним піджаком: лідирує Тамашаускас, Кісачікоглу у списку претендентів

В Лас-Вегасі стартував Poker Masters 2023

Поки увага більшості фанатів покера була прикута до подій в онлайні, де проходили або досі тривають змагання WSOP Online та WCOOP, в Лас-Вегасі стартував та набрав обертів ще один дуже цікавий та значущій покерний фестиваль - Poker Masters. За традицією найкращій гравець цієї серії отримує дуже почесний приз у вигляді - пурпурового піджака. В минулому році його власником став американець Шон Вінтер. 

В цьому же році головним претендентом на трофей є литовський гравець Владас Тамашаускас, який переміг у двох з шести турнірв серії, які завершились на цей час, а ще в одному зумів потрапити у грощі. Наразі в загальному лідерборді у Тамашаускаса 506 білв, що майже на 200 очок білше ніж у його найближчого переслідувача амереканця Чіно Ріма (313 очок). Тройку лідерів серії замикає ще один представник США Рен Лін. У нього 299 турнірних балів.

У перегони за пурпурним піджаком також доєднався відомий гравець із Турції Орпен Кісачоглу. Він переміг у шостому турнірі серії - 10 000$ NLHE. В хедз-ап цього турніру Орпен вийшов протиДжека Хардкасла (Велика Британія) з перевагою по стеку 14-к-1, тому не дивно, що гра віч-на-віч тривала всього одну роздачу. Перемога принесла турецькому гравцю 218 500$ призових та 218 залікових балів, що досить щоб заняти шосте місце в загальному лідерборді серії.

У розкладі Poker Masters 2023 залишилось ще 4 турніри, а тому становище в таблиці лідерів все ще може сильно зміниться.  

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.