Гравця на 888poker забанили через підозри в грі з підказувачем

888poker 2020

Останнім часом регуляри стали часто повідомляти про те, що їх акаунти банять за "занадто плюсову гру". При цьому мова йде не тільки про блокування облікового запису, а й про конфіскацію значних сум.

У березні в покер-румі GGпокерок забанили акаунт регуляра з ніком "STINKYBLUFFF". Причиною бана назвали бамхантінг і гру проти слабких гравців. На додаток до всього у гравця конфіскували всі засоби на особистому рахунку: 150 000$.

Бан на 888poker

На 888poker сталася досить схожа ситуація. На одному з форумів покерист з ніком "siimsilver" написав про те, що його акаунт забанили. На думку покериста причиною є занадто великий плюс в турнірах Spin&Go.

Справа в тому, що siimsilver відіграв 75 ​​000 івентів цієї дисципліни і показав плюс розміром в шестизначну суму:

Графік 2020

Підозрілі успіхи в Blast турнірах

Після того, як siimsilver набив собі істотний банкрол, він вирішив спробувати зіграти Blast-турніри на 888poker на лімітах 100$. Покерист повідав, що йому вдавалося щільно гріндити ці івенти по 12 годин щодня і за 3 місяці він досяг великого профіту.

Під час однієї з ігрових сесій покериста вибило з покерного клієнта і на його екрані з'явилося повідомлення про блокування облікового запису. Після цього siimsilver підтвердив свою особу і відновив гру на свого облікового запису.

Читати також: PokerStars забрав у переможця WCOOP 2018 виграш в 1 529 000$

В цей же час на форумах багато людей почали писати про нечесну гру siimsilver. Багато з них називали гравця ботом і звинувачували в тому, що він грає нечесно. Представники 888 повідомили, що проведуть ретельне розслідування.

Рішення 888poker по гравцеві siimsilver

888poker близько двох тижнів перевіряли акаунт гравця і за підсумками перевірки заблокували його акаунт. Представники покер-руму озвучили причину, по якій вони це зробили: нечесна гра з підказувачем.

У свою чергу покерист написав у відповідь лист, в якому сказав, що готовий пройти додаткову перевірку і відіграти сесію з відеозйомкою та коментарями. Siimsilver вважає, що 888poker неправі в цій ситуації і повинні змінити своє рішення.

У відповідь на це 888poker повідомили гравцеві, що його акаунт заблокований назавжди і рішення не підлягає перегляду. Покер-рум дозволить покеристу вивести всі кошти зі свого акаунта, але продовжувати грати на 888poker він більше не зможе.

З кожним днем ​​з'являється все більше історій в яких покер-рум блокує акаунти регуляров. Цікаво, чи стикалися читачі Cardmates c проблемою, в якій їх обліковий запис блокували за бамхантінг або нечесну гру?

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.