Гравця звинуватили у симуляції раку з метою збору донатів на квиток у WSOP Main Event

Роба Мерсера звинуватили у симуляції раку з метою збору донатів на квиток у WSOP Main Event

Американського гравця Роба Мерсера публічно звинуватили у навмисному обмані покерної спільноти. Справа в тому, що перед стартом Всесвітньої серії покеру 2023 року Мерсер розпочав компанію зі збору коштів на квиток для участі в WSOP Main Event. Головним аргументом Мерсера в цій компанії був його діагноз термінальної стадії раку і той факт, що це літо стане для нього останньою можливістю здійснити мрію та зіграти у головному турнірі з покеру у сезоні. І йому вдалось успішно зібрати кошти на суму в майже 40 000$.

Однак тепер покерна спільнота вважає, що Мерсер виявився звичайним шахраєм і жодного раку у нього немає і ніколи не було. Принаймні саме так заявив Тодд Віттелес у Твіттері. Віттелес написав, що вже тоді у нього виникли сумніви, але він тримав свої думки при собі, а тепер все це виходить назовні. Хоча, треба сказати, що жодних доказів ні в той, ні в інший бік поки що не опубліковано.

Також Віттелес написав, що Мерсер не може надати жодних доказів свого діагнозу, а на прямі запитання що до цього завжди ухиляється від відповіді. А ще з'ясувалося, що його лікарем "по раку" виявся лікар загальної практики, а не онколог.

До того ж Віттелес підсвітив епізод, у якому Мерсер сам написав у Твіттері про свій зв'язок із зіркою фільмів для дорослих під час своєї поїздки до Лас-Вегаса. А це не зовсім те, що можна було б очікувати від людини, яка на своїй сторінці GoFundMe стверджувала, що більшу частину часу була прикута до ліжка.

Ну а згодом викриваюче відео, де зібрані усі деталі історії, з'явилося у подкасті "Only Friends" на Youtube.

Після того, як Мерсера звинуватили в шахрайстві, він закрив свій акаунт у Твіттері, і від нього більше не було звісток доти, доки тиждень тому він не опублікував заяву, в якій заперечував усі звинувачення, але при цьому, схоже, не переконав нікого.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна Diana1994 Експерт
Експерт

Цікаво яке місце зіграв турнірі та чи грав все ж таки взагалі?

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.