Гравець із Кореї став переможцем першого з двох Main Event на WSOP Circuit London

Кім Чжи Ун став переможцем WSOP Circuit London 1 100£ Main Event

У той час як більша частина уваги покерної громадськості та вболівальників була прикута до подій хайролер серії Triton London, у той же самий час, у тому ж самому місті і навіть у тому ж самому готелі проходить серія WSOP Circuit, на якій розігруються традиційні трофеї - персні WSOPC.

Фестиваль стартував 27 липня та завершиться 13 серпня. У розклад 15 турнірів з загальним гарантованим призовим фондом в 7 035 000 фунтів стерлінгів, а особливістю серії є відразу два Main Event. Перше з яких завершилося вже вчора.

1 100£ Main Event стартував 4 серпня з гарантованим призовим фондом у 1 000 000£. В ноього було сплачено 1 018 бай-інів, а у останній ден, Day 3, вийшло 24 гравці. Після кількох годин гри з них залишилось дев'ять фіналістів.

В хедз-ап вийшли аргентинец Джереміас Мендоса та кореєць Кім Чжи Ун. Перед стартом гри віч-на-віч гравці вирішили укласти угоду, згідно з якою залишили на догравання 26 000£ та перстень WSOPC. В результаті, через 45 хвилин хедз-апу, переможцем першого Main Event WSOP Circuit London 2023 став Кім Чжи Ун, який отримав за перемогу 143 000£. Тепер його виграші у живих турнірах у кар'єрі становлять 618 406$.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.