Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Гравець-любитель виграв Poker Masters Event #9 з бай-іном 25 000$

Майлс Ремпел 2021

Хайролерська серія Poker Masters 2021 наближається до свого завершення. У четвер завершилася дев'ята подія, а в розкладі їх всього 12.

Poker Masters Event #9 зібрав 43 учасники, які змагалися в дисципліні Омаха. Перше місце зайняв гравець-любитель Майлс Ремпель, який не грав до цього дорогих турнірів жодного разу в житті.

«Після перемоги відчуваю себе прекрасно. Карти роздавали добре, навіть кілька разів кишенькових тузів отримав. Було кілька роздач, в яких я зіграв відверто погано, але я дотримувався своєї тактики і стратегії, яка і привела мене до тріумфу», - сказав Кемпелен після гри.

Ця перемога стала для Ремпеля першим результатом в живих турнірах, і для інтернет-підприємця в такому дорогому івенті вона дуже важлива. Ремпель грав в безлімітний холдем з бай-іном 1-2 і 2-5 доларів вже 10 років, починаючи з коледжу. Цього року покерист почав грати в PLO, і йому дуже сподобалося. Випадково побачивши в Лас-Вегасі розклад турнірів Майлс зважився зіграти і не дарма.

Читати також: Poker Masters Event #2: Шон Перрі вибив Негреану і виграв 206 000$

Перехід від ігор з лімітами 1-2 $ до турніру з бай-іном 25 000$ з деякими з кращих гравців світу - це непростий крок. За фінальним столом у Майлса були сильні супротивники: Стівен Чідвік, Бен Ламб, Шон Вінтер і інші.

Під час святкування один з друзів Рампеля сказав, що Рампель ніколи не брав участі в турнірах з бай-іном понад 100$. Інший його друг підтвердив, що це правда, але додав, що завдяки успіху в інших сферах життя Майлс зміг дозволити собі заплатити такий високий бай-ін.

Результати фінального столу Poker Masters Event #9

МісцеГравецьКраїнаПризові
1Майлс РемпелСША365 000$
2Луї ГарсіяСША236 000$
3Шон УінтерСША161 000$
4Бен ЛамбСША118 000$
5Джеремі АсмусСША86 000$
6Стівен ЧідвікВеликобританія64 000$
7Джейк ДеніелсСША43 000$
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.