Гравець вгадав зі 100% точністю всі карти роздачі від флопу до ріверу


Як відомо покер - це гра майстерності і удача в цій грі не грає такої сильної ролі, хоч і все одно вона дуже важлива.

Однак, є люди, які своїм приголомшливим везінням і інтуїцією по-справжньому приводять у захват навіть найдосвідченіших і сильних гравців.

Подібний випадок стався в турнірі Ultimate Monster вартістю 400$. Фінальний стіл цього турніру транслювався на PokerGO і коментував його ведучий покерних шоу Джефф Платт, який на короткий час навіть "випав" з трансляції через ситуацію що трапилася.

Читати також: Неймовірна роздача на GGпокерок з банком в 140 000$

Бурю емоцій за фінальним столом даного турніру викликав той факт, що один з гравців пішов в олл-ін, а потім вгадав абсолютно всі карти флопу, тьорну і рівера з точністю до мастей кожної з карт.

Покерист Трой Клогстон пішов в олл-ін з батона з J♥-J♠. Інший покерист з прізвищем Айенгар зробив кол з A♦-J♣. Гравці почали обговорювати який флоп вони побачать і Клогстон припустив, що на флопі покладуть різномастні 8-9-10.

Так і сталося, флоп вийшов 8♠-9♥-10♣ і це привело гравців у шок. Один з покеристів за столом запитав "Як у тебе це вийшло?". Далі Трой каже, що на тьорні покладуть 4♠ і після цього на терні дійсно поклали цю карту.

Опонент Клогстона схопив себе за голову зі словами "О Боже, я не вірю". Решта гравців були просто приголомшені таким точним передбаченням, питаючи Троя: "Як ти це робиш?".

Проте Трой вирішити морально знищити своїх опонентів за столом. Він заявив, що на рівері буде 2♥ і мав рацію на 100%. Після цього інші гравці просто повставали зі столу і почали бігати по кімнаті й кричати від подиву.

Після ефіру коментатор цієї події Джефф Платт написав на своїй сторінці у Твітері, що це одна з найбожевільніших ситуацій у покері, які він бачив за своє життя. Ви також можете помилуватися цією роздачею на YouTube:

 

Виграти турнір Клогстону все ж не вдалося і він завершив його третім з виплатою в 4 500$, однак інші його опоненти запам'ятають цей турнір на все життя.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.