Гравець з найбільшою кількістю ITM на Hendon Mob збирається піти на покерну пенсію

The Hendon Mob: Джон Чернуто

Ім'я Джона Чернуто маловідомо широкій покерній аудиторії, але разом з тим він є легендою американського офлайну. Саме Джону наразі належить рекорд з найбільшою кількістю потраплянь у гроші зареєстрованих на порталі The Hendon Mob. На сьогодні в нього 588 зареєстрованих ITM, при чому 85 з них це перемоги. Загалом на рахунку Чернуто 6 366 810$ призових за кар'єру.

Перший зареєстрований результат Джона датований січнем 1987 року, коли він посів 21-ше місце у турнірі за 500$ у Лас-Вегасі (1 062$). Для порівняння від початку 1987 року до перемоги Манімейкера залишалося ще півтора десятиліття, а 12-річний Негреану ходив у той час до школи. Також за свою кар'єру Чернуто виграв три браслети WSOP: перший він здобув у 1996-му в турнірі по стаду за 1 500$, через рік отримав другий у турнірі з Холдему за 2 000$, ну а у 2002-му виграв третій у турнірі з лімітної Омахи за 1 500$.

Майже всю свою кар'єру Чернуто провів у США. Виключенням став період з 2003 по 2010 роки, коли він брав участь в деяких офлайн турнірах в Європі та на Багамах. 

За останні 38 років не було жодного року, коли профіль Чернуто на Hendon Mob не поповнювався новими записами, але у 2024 у нього поки лише один результат та і той датований першим січням. А річ у тому, що Джону Чернуто вже 80 років і стан його здоров'я змушує його відійти від покеру. Кілька днів тому Джон оголосив, що вирішив «зробити паузу в кар'єрі, щоб зайнятися здоров'ям». На це зреагував Філ Хельмут, який побажав Чернуто швидше видужувати та повертатися за покерний стіл.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.