Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Гравець з Росії В'ячеслав Булдигін став ранер-апом івенту WPT Big Game

 Вячеслав Булдыгин

Російського покериста В'ячеслава Булдигіна нерідко можна побачити за столами дорогих івентів на PartyPoker.

Під кінець липня Булдигін вдалося виграти 152 600$ за третє місце в Мейн Івенті High Roller Club вартістю: 25 500$ і c призовим фондом 925 000$. Потім він знову фінішував третім в івенті WPT Super High Roller з таким же бай-іном і з призовими 775 000$, завдяки чому поповнив свій банкрол на значну суму в 127 900$.

У своєму черговому заносі на ПатіПокер В'ячеслав Булдигін виграв не менш вражаючі призові. Він зумів стати ранер-апом турніру WPT Big Game за 5 200$ і гарантією 1 000 000$, за що заробив 146 050$.

WPT Big Game на PartyPoker

Читати також: В'ячеслав Булдигін переміг в турнірі High Roller Club на PartyPoker

Івент WPT Big Game не окупив себе достатньою кількістю входів. Всього було зібрано поляна з 193 учасників, а оверлей склав 14 675$.

Чемпіоном турніру з виплатою 200 650$ став відомий німецький покерист, який зіграв у цьому турнірі під прапором Великобританії Домінік Ніцше.

П'яте місце зайняв гравець з Білорусі Олексій Бойко, він заробив призові в 55 000$. Професійний покерист зі Швеції Антон Вігг отримав 17 800$ за 12-те місце.

Скромнішу суму в 14 800$ за 15-те місце отримав російський покерист Сергій Коляков, а українець Андрій Новак став останнім в топ-20 цього івенту з виплатою 12 500$.

В призи івенту потрапило 32 гравці. Серед тих, хто отримав мінімальну виплату в розмірі 10 400$ є гравець з Росії Олександр Шевельов (26-те місце) і канадський хайролер Сем Грінвуд (28-ме місце).

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Valentin Schneider Редактор
Редактор
Редактор та диктор Cardmates. Саме мій голос можна почути у більшості відео на наших YouTube-каналах із різноманітними оглядами та навчальними матеріалами. Покером зацікавився незадовго до початку своєї роботи на Кардмейтс (наче передчував)). Спочатку все починалось із кешу на умовні фішки у різних безкоштовних покерних додатках. Згодом перейшов на фріроли на Старзах, ПокерМатч та 888. Трохи пізніше наважився на кеш на ПокерСтарс. Наразі полюбляю грати в нокаут-турніри та спіни на GGPoker.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.