Гравець залишив лідерський стек у турнірі з призом в 100 000$ через народження дитини

Нік Яніс та його дружина

Гравець у покер із Флориди Нік Яніс побудував справжню вежу з 505 000 фішок у Day 2 турніру 1 100$ Triple Stack NHL GTD 500 000$ на серії Seminole Hard Rock Poker Open. Вежу, яку добровільно кинув, коли отримав повідомлення, що у його дружини почались проблеми з переймами (знадобився кесорів розтин).

Яніс, який заробив у покері понад 2,3 мільйона доларів призових та понад 50 разів потрапляв у призи WSOP, не розмірковуючи залишив ігрову зону та направився до лікарні, де йому до рук передали його новонароджене дитя. 

Але при цьому стек Яніса, навіть без нього самого, зумів потрапити до призової зони. У підсумковому протоколі турніру ім’я Яніса не вказано в результатах, але два стеки залишилися «безхозні», і вони фінішували на 25-му та 35-му місцях. Тож якщо стек Яніса фінішував 35-м, він виграв 3 850$, а якщо його стек підвищився на 10 місць, він отримав 4 500$.

Переможцем же турніру став Джонні Бромберг, який отримав головний приз - 99 427$.

Варто також відзначити, що призерами цього турніру стали й гравці з України. Богдан Чорний фінішував на 38-му місці та заробив 3 275$ призових, а Валентин Шабельнік посів 68 місце з виплатою у 2 315$. 

Ви поставили даному матеріалу оцінку 5 з 5:
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.