Грек відіграв 200 000$ рейку за 96 днів і став членом Diamond Club Elite

Diamond Club

На PartyPoker є елітний клуб з назвою Diamond, в який потрапляють не всі гравці. Для того, щоб стати його членом, потрібно відіграти 200 000$ рейку. Погодьтеся, завдання досить непросте.

У березні гравець з ніком "Doulas12" кілька разів ставав переможцем щотижневих кеш-лідербордів і з тих пір відіграв велику дистанцію. Настільки велику, що за 96 днів йому вдалося відіграти 200 000$ рейку і стати першим членом Diamond Club на ПатіПокер в 2020-му році.

Читати також: Змінилася структура PartyPoker Million

Грек не відразу почав грати дорогі ліміти, більш того, його стартовий банкрол колись був 20$. З тих пір пройшло достатньо часу для того, щоб покерист-новачок перетворився на міцного професіонала.

«Потрапити в елітний клуб на ПатіПокер було моїм викликом самому собі. Варто відзначити, що я цілеспрямована особистість і люблю виконувати поставлені складні завдання. Я вірив, що зможу зробити це і я це зробив! »

Спочатку Doulas12 не ставив собі за мету стати кращим в гонці, але коли почув про призові, то вирішив спробувати. Кожен новоспечений член клубу отримує кешбек 60%, пакет на Caribbean Poker Party і безкоштовний вхід в турнір Millions.

Журналістам PartyPoker Live грецький покерист розповів про те, що у нього був дуже строгий графік сну. Бувало, що він проводив за грою в покер по 20 годин на день і спав всього пару годин.

Таблиці лідерів стали для нього найбільшим стимулом для спроби потрапити в Diamond Club. Щотижня в них розігрувалися десятки тисяч доларів, а грек в свою чергу потрапляв в призи цих лідербордів.

Зараз Doulas12 зібрався взяти невелику перерву після досягнення такого престижного статусу. У майбутньому він повернеться з новими силами до гри на ПатіПокер.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий