Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Гроспельє програв спір Хольцу і зіграв покерний турнір наосліп

Бертран Гроспельє 2020

Амбасадори GGпокерок Бертран Гроспельє і Федір Хольц посперечалися під час WSOP-C Online. Предметом суперечки стали результати гравців в хайролерському івенті. Гроспельє покинув гру раніше і програв суперечку.

Після цього GGпокерок провели опитування в Твіттері, яке бажання має виконати Бертран Гроспельє. Серед запропонованих варіантів були:

  • Пофарбувати волосся.
  • Одягти обтягуючий костюм.
  • Зробити макіяж.
  • Зіграти МТТ-турнір наосліп.

Більше 38% людей проголосували за останній варіант і Гроспельє почав готуватися до незвичного турніру. Пізніше GGпокерок запостив ще одне голосування, в якому підписниками запропонували передбачити результат такого турніру для Бертрана:

  • Потрапить в ITМ.
  • Не потрапить в ITM.
  • Зіграє за фінальним столом.
  • Виграє турнір!

Оптимістів виявилося мало і за останній варіант проголосувало лише 6% людей. Виграв найбільш логічний варіант, що Гроспельє не зможе потрапити в зону ITM граючи наосліп (55% голосів).

Результат гри наосліп Гроспельє

Якщо спочатку амбасадор GGпокерок збирався зіграти турнір за 100$, то в підсумку плани змінилися і покерист зупинив свій вибір на івенті за 50$.

Читати також: На GGпокерок перезапускають серію High Rollers

Даний турнір зібрав 262 входів з призовий зоною 44 місця. Гроспельє стояла важка задача наосліп обіграти більше двох сотень учасників івенту:

Найбільш прикрим для глядачів був момент, коли Бертран відправив в пас кишенькові тузи проти двох олл-інів опонентів за столом.

Останніми кишеньковими картами для француза стали 3-3, з якими він пішов в олл-ін і вилетів з турніру. З огляду на обставини, результат Бертрана можна вважати досить сильним: йому вдалося зайняти 64-е місце. Проте, до призової зони потрапити не вийшло.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.