Губернатор Аляски сподівається на швидку легалізацію гемблінгу в штаті


У США все більше чиновників серйозно розглядають гемблінг як відмінний спосіб заповнити бюджетні діри.

У тих штатах, де гемблінгові послуги вже працюють на легальній основі спостерігаються регулярні та великі податкові надходження до місцевих бюджетів від цієї галузі.

Через це легалізація гемблінгу намічається навіть в тих штатах, де гральна індустрія зустрічала найбільший опір з боку місцевого населення і чиновників.

Читати також: У штаті Коннектикут легалізували онлайн-покер

Аляска стала черговим штатом, де зробили величезний крок на шляху до легалізації грального бізнесу. Губернатор Аляски Майк Данліві, який ще до недавніх пір виступав проти гемблінгу, висловив надію, що сенат проголосує за зміни до місцевих законів, які дозволять зробити гемблінг на території штату законним.

Данліві підкреслив, що Аляска не може дозволяти собі відмовлятися від потоку податкових надходжень з цієї сфери, з огляду на той факт, що інші штати вже активно користуються всіма перевагами легалізації.

«Гральна індустрія може не лише збільшити доходи, але також і створити сотні високооплачуваних робочих місць в нашому суспільстві. І, таким чином, ми приєднаємося до довгого списку штатів, які вже деякий час підтримують гемблінг» – заявив Данліві.

Губернатор навіть найняв спеціального консультанта. Цей консультант очолив дослідження, яке проходило за підтримки Департаменту доходів. За результатами даного дослідження будуть обрані найбільш відповідні місця у штаті для відкриття там гральних закладів.

Якщо все піде гладко, то дане питання розглянуть на федеральному рівні вже в серпні, а в наступному році Аляска зможе отримати легальний гемблінговий ринок.

На сьогодні єдиними легальними гральними закладами в штаті вважаються два племінних казино, але і в них можна грати переважно в бінго та інші азартні ігри 2-го класу.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.