Х-файли Сardmates. Профайли.
В нас на роботі є така штука, як обов'язкове чергування. Тобто одна (по черзі) відповідальна людина на ніч залишається в офісі "слідкувати за порядком на базі". Сьогодні це робив я.
І в кабінеті керівника СБ на столі примітив папку. Не зміг пройти повз. Відкрив. Тепер вона гаряча і "пече руки")).
В папці відсутні частина аркушів, нема початку і нема кінця. Разом з тим - безперечно корисна для того, хто вміє аналізувати.
Напис на обкладинці: "Вся викладена інформація - тільки з відкритих джерел. Додаткові поглиблені перевірки не проводились. Підготовлено аналітичним відділом. Для внутрішнього користування". Початок - зі сторінки 3.
***
"...Вміє користуватись словами і буквами. Говорить і пише аргументовано, коротко, але якісно. Завжди присутній позитивний вектор при обговоренні теми. Тобто володіє навиками програми "енергетика слова".
Вибір нікнейму. Говорить про велику амбітність. Неамбітні обирають нейтрально/самовиражені ніки. Супер-амбітні використовують "принцип рибака": якщо ви любите і "купуєтесь на цю наживку" - ок, я вам її дам".
Яскраво виражені лідерські функції. Вміє і любить організовувати команди. Досконало володіє принципами внутрішнього управління невеликих груп. Про управління великими інформація поки відсутня.
Не боїться публічності. Легко "знімає шолом", вміє користуватись цим прийомом.
Не конфліктний. До певної межі. В конфліктах, яких не уникнути - холоднокровний, "не злітає з рейок", вміє опонента не поламати, а "дограти". Тобто добитись результату максимально безпечними методами.
Ситуативний художник. Творець. Любить комбінувати, змішувати стилі, не боїться експериментів. Якщо бачить в них сенс. Легко "вскриває" блеф.
Не розглядає кожну роздачу "як останню в житті і рішаючу все". "Вилечу першим в хомці - затягну спідрейсер" - це про його відношення до турнірів.
Досить швидко приймає важливі рішення (в грі). Вважає, що він "над грою", не всередині. Тому грає вільно. Однозначно сильна сторона, як гравця.
Щирий українець. Вільно говорить, пише, думає українською.
Має схильність до порушення використання секретної інформації. Але категорично не з корисливих чи персонально вигідних мотивів - виключно як метод роботи з командою або для команди. Це важливо - на спецзавданні його група завжди буде взута, одягнена, нагодована.
Легко і спокійно приймає нові правила гри, які встановлює не сам. Головна умова прийняття - логічність і адекватність цих правил.
Свою точку зору відстоювати "до кінця і любою ціною не буде", вміє сприймати і приймати контраргументи, якщо вони чіткі і прозорі.
Легко налагоджує контакт з співбесідником незалежно від віку/статі/вподобань. Має широке коло власних інтересів, причому "не прочитаних, а прожитих".
Рекомендації для налагоджування контакту:
- можна "трохи дурити", але категорично не можна обманювати;
- не можна починати серйозні розмови непідготовленим, вміє цінувати свій час (і твій теж);
- для того, щоб "мати соратником" - дуже важливо..
***
На цьому сторінки з інформацією закінчились.
Може, хтось має аналітичні здібності і може доповнити "секретний профайл"?
І чий він?









Дуся)
Легенди
Дуся)) з серелини вже зрозумів)
З спідрейсером дуже явно!)
Але я ще зрозумів при:
мається на увазі "не переходить на особистості, не використовує нецензурну лексику, не ображає опонентів, залишається зваженим і розсудливим"
❤️
Саме так!😍
Скільки Дуся заплатив 💲💲💲 за цей блог?
Якщо б мені за це платили "герої матеріалів" - я б втратив роботу 😝
Для мене цей блог несподіванка 🫠
Я після цього зрозумів, про кого мова 😉
Я після цього зрозумів:
Цікаво, хтось даси зуб що це не ти
Бачиш - я тугодум який 🤣🤣🤣
Хочу підсумувати сказане Анатолієм.
Порада від мене, котру не просили 😉
Якщо ви будете якісно робити свою роботу, то ви не лише досягатимете запланованих цілей та вершин, а про вас, навіть, напише блог сам редактор cardmates.ua 😘
Задача редактора СМ - шукати і знаходити цікаві події, цікавих людей в спільноті і за межами, цікаві форми подачі читачам.
Чи справляюсь - вирішувати звичайно Вам
❤️
Так це все про тебе,Комбо 😆👍😘
😆
Було б дуже круто - але це не мій профайл :)
Бешкетник
Спочатку думав що вийде схожим на вбивство у східному експресі, коли з кожним реченням думаєш про когось іншого.
Копіювати пані Агату - затія schlecht, тобто мінусова )
Нехай попростіше - але своє ;)
😍
Щось мені підказує, що це про той скрін "перегонів", тобто пан dusia777 🤣🤣
Обожнюю людей, які послідовно слідкують за подіями на СМ
😂 ❤️
Цікаво)))Комбо як агент Малдер)у руки якого попали секретні документи)
😄
Очевидно) Але допис потужний, оригінально написаний)) Зачитався))
🙏❤️
Комбо, цікаво придумав👍
з передвиборчою програмою був повністю ознайомлений та взято до уваги 🍊
Трохи подумав що КомбоДроевич знайшов досьє на себе... хоча може так і є 🤪
Та ні, то про Андрія, звичайно :)
Думаю, нескладно було здогадатись ))
❤️❤️