Хайролери, ваш вихід: на GGPoker пройде GGMillion$ Week із загальною гарантією 20 000 000$

На GGPoker пройде GGMillion$ Week із загальною гарантією 20 000 000$

​Як ми вже розповідали, що наприкінці січня на GGPoker пройде серія WSOP Online 2023. Але перед битвою за чемпіонські браслети хайролерам також буде чим зайнятися – вже цього тижня у покер-румі стартує фестиваль GGMillion$ Week.

Серія GGMillion$ Week із загальною гарантією 20 000 000$ розпочнеться цієї неділі, 13-го серпня. Хайролерські баталії триватимуть до 21-го серпня включно.

Упродовж епічного тижня, на учасників серії чекає 58 івентів із гарантіями від 50 000$ до 5 000 000$. Участь в турнірах коштуватиме від 525$, але на GGPoker вже можна знайти безліч сателітів та степ-сателітів з бай-інами від 26$ та від 5$ відповідно.​

Звісно ж, найкрутіші призові розіграють у Головній події GGMillion$ Week – призовий фонд івенту складатиме 5 000 000$. Флайти до Мейну з бай-іном 10 300$ стартують вже з першого дня серії.

Цікаво знати
Цікаво знати

У квітні цього року переможцем Головної події GGMillion$ Week став відомий український хайролер Андрій Любовецький. Покеристу знадобилося трохи більше 20-ти хвилин у хедз-апі, щоб забрати титул та 1 184 696$ за перше місце.

Також під час фестивалю хайролери зможуть заробляти очки до річного кумулятивного лідерборду GGM$. Найкращі гравці за підсумками року отримають особливі переваги: 100% рейкбек у системі лояльності Fish Buffet та можливість встановити собі спеціальний аватар на GGPoker.

Серія GGMillion$ Week на GGPoker

Приємно бачити, що до топ-20 рейтингу наразі входять декілька українських гравців: Андрій Любовецький (4 місце), Володимир Паламар (5 місце) та Костя Jock (15 місце). Сподіваємося, ця серія буде для них дуже вдалою.

Розклад GGMillion$ Week вже доступний у лобі покер-руму. Бажаємо вдалої гри!​

GGPoker
США Недоступно для гравців з вашої країни
4.5 / 5.0
Відмінна
репутація
від cardmates.ua
Ексклюзивний бонус
Бонус 100% на перший депозит
Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Той самий чувак з Cardmates UA
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.