Хайроллер пропонує $1М за інформацію про осіб, які підсипали йому наркотики у казино

Хайроллер пропонує $1М за інформацію

Хайроллер Дуайт Менлі, який заробив свої статки працюючи спортивним агентом, оголосив про нагороду в 1 000 000$ за інформацію про осіб, які нібито накачали його наркотиками під час гри в MGM Grand у Лас-Вегасі. 

Менлі стверджує, що у 2021 році він замовив напій у приватній кімнаті для хайроллерів у MGM Grand, але той на смак виявився гірким. Він попросив замінити напій, але майже одразу відчув себе незвичайно дезорієнтованим. При цьому він продовжив грати в блекджек. Через деякий час стан Менлі погіршився настільки, що він не міг стояти без сторонньої допомоги. Друзі відвезли його в готель і поклали в ліжко. Він заснув о 17:15 і прокинувся лише наступного ранку. Як стало відомо пізніше за той вечір Менлі програв у приватній кімнаті близько 3,5 мільйони доларів.

Повернувшись додому до Каліфорнії та підозрюючи, що його накачали наркотиками, він здав волосся на аналізи. Тест виявився позитивним на кетамін - анестетик, що викликає галюциногенні ефекти.

На своєму вебсайті 1MillionReward.com Менлі закликає надати інформацію про можливого зловмисника. При цьому ці відомості повинні відрізнятися від інформації, що стала відомою в ході розслідування. Якщо інформатор допоможе засудити особу чи групу осіб, відповідальних за інцидент, він може розраховувати на 1 мільйон доларів.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Україна bo_brandenburg Редактор
Редактор
Покер має бути набагато популярнішим, ніж зараз!
Коментарі (1)
Україна OoopsSorry Фанат
Фанат

Зберігти зароблені гроші набагато складніше, а ніж заробити. Особливо якщо мова йде про такі сумми. На кожному кроці намагаються обдурити, пограбувати і т.д.

0 відповідей
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.