High Roller Club на PartyPoker: Майкл Адаммо виграв два турніри за вечір

Майкл Адаммо 2020

Майкл Адаммо входить в трійку найприбутковіших покеристів Австралії. За всю свою кар'єру австралієць заробив понад 8 000 000$ в живих турнірах і в його активі два золотих браслети WSOPE.

В онлайн-турнірах Майкл грає так само добре, як і в живих турнірах. Спортсмен довів це буквально вчора в High Roller Club на PartyPoker.

Два тріумфи за вечір

У неділю на ПатіПокер проходять турніри з дорогими бай-інами і найбільшими гарантіями. У двох з них Майкл Адаммо не тільки взяв участь, а й став їх переможцем.

Першу перемогу австралійський хайролер оформив в Мейн Івенті за 25 500$. Турнір зібрав 39 входів, серед яких лише п'ятеро потрапили в зону ITM.

Майкл залишив позаду таких відомих покеристів, як Люк і Сем Грінвуд, Адріан Матеос, Даніель Дворесс, Стівен Чідвік і багатьох інших. Всі вони в цей вечір не потрапили в призи і пішли ні з чим.

Читати також: PartyPoker роздасть квитків на 500 000$ в WPT World Championships

Якщо говорити про топ-5 за результатами цього івенту, то п'ятірку фіналістів замкнув Тімоті Адамс, якому дісталися 62 000$ призових. Далі турнір покинули Хуан Домінгес і Паскаль Лефрансуа, після чого стартував хедз-ап між Роком Гостіса і Майклом Адаммо.

Cловенець Рік Гостіса не може похвалитися великими перемогами в живих турнірах. Всього за всю свою кар'єру він виграв 200 000$, так що перед початком хедз-апу майбутня виплата гарантовано ставала для нього рекордною.

Досвідчений Майкл Адаммо не дав відібрати у себе перемогу і став переможцем турніру. За перше місце Майкл Адаммо отримав 407 000$, а раннер-апу Року дісталися 265 000$.

Результати Мейн Івенту High Roller Club​

Мейн Івент High Roller Club​

Одночасно з Мейн Івентом Майкл Адаммо додав в свій розклад ще один турнір і не прогадав. У хайролерському турнірі за 10 300$, на відміну від МЕ, гарантію перебили практично вдвічі і сформували призовий фонд 510 000 $.

Серед 51 учасника кращим знову став австралієць Майкл Адаммо. Цього разу російському покерному співтовариству було за кого вболівати: Артур Мартіросян, Микита Бодяковський і В'ячеслав Булдигін увійшли в топ-15 за результатами івенту.

Але Артуру і Микиті не вдалося увійти в ITM і свою гру вони завершили практично синхронно на 12-му і 13-му місці без призових. В'ячеслав Булдигін навпаки не тільки потрапив в призи, а ще й практично дійшов до хедз-апу.

В'ячеславу не вистачило одного кроку до фіналу: він закінчив свою гру на третьому місці. За такий результат росіянин отримав 66 300$ призових.

В хедз-апі ми знову побачили вже знайомого в цей вечір Майкла Адаммо, який знову став переможцем. Після того, як Майкл обіграв Серхіо Рейху, в його касу відправились 204 000$. Таким чином, за один вечір, австралієць заробив 611 000$ в двох івентах.

Результати турніру Mix-Max High Roller Club

Турнір Mix-Max High Roller Club

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.