Home Games PokerStars стали доступні в мобільній версії

Home Games

На PokerStars різко зросла популярність Home Games. За останні три місяці покер-рум провів понад 300 000 домашніх ігор. Користувачі Старзів активно грали в Home Games і PokerStars отримували від них фідбек, після чого випустили оновлення.

Тепер Home Games на PokerStars доступні на мобільних пристроях. Власники телефонів з системою Android вже можуть грати в Home Games, а власники IOS приєднаються до них найближчим часом.

Оновлення Home Games

ПокерСтарс ввели ряд оновлень в домашні турніри. Тепер для гри доступні нові формати покеру: п'яти і шестикарткова Омаха, 6+ Холдем, Showtime Holdem, Split Holdem і Fusion.

Також Старзи додали можливість створювати турніри в форматах прогресивного нокауту, що порадує любителів баунти.

Читати також: Zoom на PokerStars: на мікролімітах додали анте

Не оминули увагою і швидкість росту блайндів. Тепер творці турнірів можуть самі визначати з якою швидкістю будуть рости обов'язкові ставки.

  • У турнірах гіпер-турбо кожні три хвилини.
  • В турбо-турнірах кожні 5 хвилин.
  • У звичайних тунірах кожні 10 хвилин.
  • У повільних турнірах кожні 15 хвилин.

Пізня реєстрація тепер доступна для учасників протягом перших шести рівнів у всіх івентах. Тайм-банки аналогічні з тайм-банками стандартних івентів ПокерСтарс.

Завдяки Home Games у вас є можливість створити свій власний покерний клуб в онлайні. У ньому будуть всі свої і за покерними столами будуть лише ваші друзі, з якими ви чудово проведете час за грою.

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.