Йонг «LuckySpewy1» Квон отримав титул Гравець Року 2020 на WSOP.com


Покерист з США Йонг «LuckySpewy1» Квон вже давно заслужив славу досвідченого гравця в американському покерному ком'юніті.

І ось, днями онлайн-рум Світовий покерной Серії WSOP.com нагородив його званням Гравець Року 2020.

31-річний покерист з Нью-Джерсі, отримав за свій титул додаткові 10 000 доларів і ексклюзивний перстень «Гравець року» WSOP.com.

Читати також: Коннор Бересфорд став Гравцем Року 2020 по версії PocketFives

Йонг став лідером лідербордe з десяти фіналістів, набравши найбільшу кількість балів. Він заявив, що заслужив це звання завдяки наполегливій праці і великій кількості годин, проведених у грі.

«Я знаю, що збільшення кількості ігрових годин професійного покеріта є невід'ємною частиною успіху, тому я намагаюся грати якомога частіше. Я пам'ятаю, як деякі регуляри програвали, коли бачили, що я граю в сателіти по 10-30 баксів на наступний день після того, як я виграв браслет, але я той, хто я є» – заявив Квон.

Йонг дійсно домігся непоганих успіхів в онлайні. У 2019 му році він виграв браслет WSOP.com Online за 400$ і заробив 165 200$, які стали найбільшими в його кар'єрі.

В живих турнірах він заробив не дуже багато, всього 40 800 $ Контакти, проте в онлайні йому вдалося виграти понад 2 200 000$.

Оцінити матеріал:
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий