Каре тузів Vs. каре валетів: бед-біт джекпот 3 850 000₴

PokerMatch джекпот

Тиждень тому Cardmates писали про те, що на ПокерМатч розігруються рекордні джекпоти. В кінці новини було написано, що переможцем може стати кожен з вас, так і сталося.

9 лютого в 11:45 на ПокерМатч зірвали найбільший бед-біт джекпот в історії України 3 850 960₴. Події відбувалися за буст-столом по Холдему з лімітами 10/20 гривень. Гравець з ніком "barathrum15" зібрав каре валетів зі флопу і пішов в олл-ін. Його суперник по роздачі з ніком "gentos75" зіграв колом маючи на руках пару тузів і комбінацію фул-хаус...

Але далі по терну і по ріверу виявилися тузи, що дозволило зібрати "gentos75" повноцінне каре з тузів! Якщо хтось скаржиться на ГСЧ або кулера - покажіть йому цю роздачу і він зрозуміє, що все не так вже й погано.

Читати також: На PokerMatch розіграють 1 000 000₴ в суперпромо від "Директора покеру"

Для того, хто програв у цій роздачі все закінчилося не те що непогано, а просто відмінно. barathrum15 в лічені секунди збільшив свій банкрол на 1 585 690₴, а виграв роздачу gentos75 забрав 906 108₴. Таким чином, два покеристи розділили між собою більше двох мільйонів гривень в рамках бед-біт джекпоту.

Інші учасники столу теж отримав свій шматок від солодкого пирогу: по 226 527 гривень. Решта 252 покеристів, які перебували в цей момент за іншими джекпот-столами, стали багатшими на 1 797 гривень.

Вітаємо всіх учасників цієї історичної події для українського онлайн-покеру. Грайте на ПокерМатч і вигравайте мільйони гривень навіть за програні роздачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- нормальний матеріал
- поганий матеріал
- жахливий матеріал
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.