Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Тільки для повнолітніх.

Каре тузів Vs. каре валетів: бед-біт джекпот 3 850 000₴

PokerMatch джекпот

Тиждень тому Cardmates писали про те, що на ПокерМатч розігруються рекордні джекпоти. В кінці новини було написано, що переможцем може стати кожен з вас, так і сталося.

9 лютого в 11:45 на ПокерМатч зірвали найбільший бед-біт джекпот в історії України 3 850 960₴. Події відбувалися за буст-столом по Холдему з лімітами 10/20 гривень. Гравець з ніком "barathrum15" зібрав каре валетів зі флопу і пішов в олл-ін. Його суперник по роздачі з ніком "gentos75" зіграв колом маючи на руках пару тузів і комбінацію фул-хаус...

Але далі по терну і по ріверу виявилися тузи, що дозволило зібрати "gentos75" повноцінне каре з тузів! Якщо хтось скаржиться на ГСЧ або кулера - покажіть йому цю роздачу і він зрозуміє, що все не так вже й погано.

Читати також: На PokerMatch розіграють 1 000 000₴ в суперпромо від "Директора покеру"

Для того, хто програв у цій роздачі все закінчилося не те що непогано, а просто відмінно. barathrum15 в лічені секунди збільшив свій банкрол на 1 585 690₴, а виграв роздачу gentos75 забрав 906 108₴. Таким чином, два покеристи розділили між собою більше двох мільйонів гривень в рамках бед-біт джекпоту.

Інші учасники столу теж отримав свій шматок від солодкого пирогу: по 226 527 гривень. Решта 252 покеристів, які перебували в цей момент за іншими джекпот-столами, стали багатшими на 1 797 гривень.

Вітаємо всіх учасників цієї історичної події для українського онлайн-покеру. Грайте на ПокерМатч і вигравайте мільйони гривень навіть за програні роздачі!

Оцінити матеріал
- відмінний матеріал
- хороший матеріал
- непоганий матеріал
- поганий матеріал
- матеріал жахливий
Україна Kyrylo Tarasenko Редактор
Редактор
Експерт Cardmates із 2017 року.
Коментарі відсутні
Ви будете першим, хто залишить свій коментар
Незареєстровані користувачі не можуть залишати коментарі.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.